Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nespoutaná Scarlett Johansson: Prohlédněte si její nejlepší looky na červeném koberci

Info ikona
Scarlett Johansson

Uznávaná herečka, aktivistka, matka a módní ikona Scarlett Johansson dnes slaví 37. narozeniny. Na filmových plátnech ji vídáme už od jejích deseti let, a tak není žádným nováčkem ani na červeném koberci. Prohlédněte si její hvězdné fashion momenty.

Karolína Peřinová | 22. 11. 2021

Začalo to v roce 1998, kdy jako teprve desetiletá ohromila v legendárním filmu Zaříkávač koní. Od té doby jsme ji mohli vidět v mnoha dalších filmech, v posledních letech např. v Avengers, Jojo Rabbit, Lucy, Marriage Story a Black Widdow. Její talent nezná hranice, a tak se v roce 2018 a 2019 stala nejlépe placenou herečkou světa.

A stejně tak, jako září na filmových plátnech, září i na červeném koberci. V průběhu let oblékla róby od značek Dior, Dolce & Gabbana, Celine a Versace. Oblíbila si také libanonské návrháře Elie Saab a Zuhaira Murada. A právě v outfitu od Versace si před několika dny převzala cenu American Cinematheque Award za svůj přínos filmu.

Byla to její první účast na červeném koberci po tom, co v srpnu porodila syna Cosma. „Jsem šťastná že jsem měla možnost a dostatek času si užít rané fáze mateřství s naším synem," řekla herečka, která má ještě sedmiletou dceru Rose. Na předávání dorazila se svým mužem Colinem Jostem.

Info ikona
Scarlett Johansson

Dnes slaví Scarlett Johansson 37. narozeniny a my jsme se u této příležitosti ohlédli za jejími outfity nejen na červeném koberci. Prohlédněte si je v naší galerii.

Jak šel čas se Scarlett Johansson
Mohlo by se vám líbit