Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

EVOLUCE STYLU: Stále více okouzlující Emma Stone

Info ikona
Emma Stone

Emma Stone, hvězda oblíbeného muzikálu La La Land, ale také filmů Bláznivá, zatracená láska nebo Birdman se za své patnáct let dlouhé působení v hereckém světě proměnila z nadějné mladé herečky ve stylovou filmovou ikonu. Podívejte se, jak se vyvíjel její styl.

Eliška Vrbová | 6. 11. 2021

Ve svých třiatřiceti letech už stačila získat Oscara i Zlatý glóbus, a to za nic jiného, než za muzikál La La Land, který stále baví a láme rekordy. Emmu Stone vídáme ve filmech často po boku Ryana Goslinga, s nímž mají jako herecká dvojice neuvěřitelně charismatické spojení.

Emma ale dokáže být velmi charismatická také sama o sobě, a právě proto se světoví návrháři předhánějí a všichni ji chtějí obléknout do šatů ze svých kolekcí. A protože je už od devatenácti let na červeném koberci jako doma, mnohým z nich se to už povedlo. V galerii se můžete podívat, jak to Emmě slušelo v šatech od Valentina, Lanvina, Bottega Veneta, Chanela, Gucciho, Dolce & Gabbana, Versaceho a mnoha dalších. A s věkem se měnily i vlasy – Emma totiž nebyla vždy zrzka.

Módní evoluce Emmy Stone
Mohlo by se vám líbit