Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Oblečte své nohy nápaditě!

Venku mráz, jako když praští, a vy zrovna máte v plánu obléct si sukni. Neklesejte na mysli a vyberte si k ní trendy punčochy nebo legíny. Víme, které vám budou slušet!

Redakce Marianne | 3. 01. 2013

Hlavně aby zahřály

Móda je sice jedna věc, ale pohodlí ta druhá. Patříte-li mezi konformistky, které by kvůli trendu neobětovaly život, vybírejte si punčochy z teplých přírodních materiálů. Vyhovovat vám budou i legíny, přes které můžete nosit dlouhý top, tuniku nebo svetr. Pod ně si můžete obléci hřejivé termonohavice a nikdo nic nepozná.

New_Yorker_IMAGES_WINTER_2012_winter2012_1

Vyznavačky elegance

Dáváte přednost spíše klasice? Tak do svého šatníku zařaďte sexy punčochy se švem. Již nepatří mezi nedostatkové zboží, a tak si nebudete muset na lýtko kreslit falešný šev tužkou na oči, jako to ve filmu Někdo to rád horké prováděla Marilyn Monroe. Chce to však mít opravdu hezké a rovné nohy. Mezi milovnice těchto punčoch patří například Dita Von Teese. Jemné elegance docílíte také tím, že si oblečete punčochy s jemným dekorem. Pamatujte však na to, že sukně by měla být v tomto případě spíše umírněná. Vedle nešlápnete ani se síťovaným vzorem, se kterým však musíte zacházet také nanejvýš opatrně.

moje_nozky_5719-4915

Bláznivé manýry

Výrobci punčoch se letos rozhodli, že potrápí všechny zaryté minimalistky. Představili například punčochy imitující tetování, nebo podvazkové pásy. Pro militantně smýšlející ženy jsou na www.asos.com k dostání také maskáčové punčocháče. Výjimkou nejsou ani oblíbené karetní motivy. Extravagantní anglická modelka Agyness Deyn v jedněch takových silonkách vyrazila. Co říkáte, troufla byste si na ně?

tamsin_Agyness-Deyn-na-web

Podívejte se do galerie a vyberte si ten správný styl přímo pro vás!

Oblečte své nohy nápaditě!