Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Ozdobte jarní outfity stylovými šperky Apart

Jemné náhrdelníky a náramky, které se dají vrstvit, kombinace zlata a stříbra, perly a přírodní motivy, to je nová kolekce šperků Apart. Inspirujte se, jak je nosit.

Promotion | 10. 03. 2020

Malebné zákoutí městečka Marbella, nejslavnějšího letoviska ve Španělsku, se stalo kulisou pro novou kampaň Apart. Na fotografiích s okouzlující přímořskou atmosférou září nové tváře polské modelingové scény Kasia Szklarczyk a Olga Kleczkowska. Zdobí je zlaté a stříbrné šperky s přirozenými minimalistickými detaily.

V kolekci Apartu na jaro a léto najdete především jednoduché tvary, filigránové ozdobné motivy a drahé kameny. Díky své jemnosti vypadají tyto doplňky fantasticky a je možné jich nosit hned několik najednou. Jelikož k sobě šperky Apart perfektně ladí, mohou se jednotlivé náhrdelníky a náramky z různých kolekcí vzájemně kombinovat, a to včetně těch nejnovějších kousků z kolekcí Secret Garden, Magic Moment nebo La Donna.

Nic vám nebrání zapojit svou fantazii a vytvořit si tak originální šperky dle vlastních představ. To je možné díky kolekcím Beads a Charms, které nabízí spousty kouzelných přívěsků a korálků. Apart nezapomíná také na aktuální trendy z přehlídkových mol, jako jsou kruhové náušnice. Hitem letošního jara a léta jsou i perly a přírodní motivy, například stromy, listy či květiny.

A kterým šperkem se na jaře ozdobíte vy?