Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Plesová sezóna je tu! Poradíme vám, co na sebe

Chystáte se s partnerem na firemní ples, vesnickou zábavu nebo maturitní ples vašich ratolestí? Ať už plesovou sezónu zahájíte jakkoliv, je důležité se vhodně obléct. My vám přinášíme tipy na outfity, v nichž se stanete hvězdou nejen tanečního parketu!

Eliška Vrbová | 9. 01. 2018

1. Rafinovaný overal

Pokud se v dlouhých večerních šatech necítíte sama sebou a víte, že plesové šaty nejsou nic pro vás, bude pro vás jako stvořený společenský overal. Ten v kombinaci s vysokými podpatky a nápaditým psaníčkem vytvoří skvěle elegantní plesový outfit a dá vyniknout vaší postavě. Například v obchodě Marciano & Pinko v pražské Fashion Areně seženete nyní tento od značky Pinko s asymetrickým vrchním dílem z původní ceny 7500 korun za outletovou cenu 5250 korun.

2. Třpytivé koktejlky

Na některé méně oficiální plesy můžete obléct i klasické koktejlky neboli malé černé. Plesové sezóně stále vládnou třpytivé a flitrované šaty, nás zaujal tento model z Manga. Ve Fashion Areně pořídíte tyto stylové krátké šaty s dlouhým rukávem z původních 1699 korun za 999 korun. U koktejlek je jen třeba si dávat pozor, aby už nebyly příliš krátké. Vemte s sebou na nákupy kamarádku, aby vám poradila, zda vám sedí tak akorát.

3. Nepřehlédnutelná róba

Nemusíte mít na sobě princeznovské šaty s obručí, abyste byla hvězdou večera. Nyní už se nosí spíš splývavější šaty a o o jednodušší je střih, o to zajímavější je barva a materiál. Příkladem takových tak akorát výrazných šatů jsou tyto od značky Pinko. Seženete je v obchodě Marciano & Pinko ve Fashion Areně z původních 6990 korun za polovinu, tedy 3495 korun. K takovým šatům už stačí obou jen jednoduché lodičky, do ruky vzít jednobarevné psaníčko a můžete vyrazit na taneční parket!

4. Jednoduchá klasika

Pokud máte ráda ty nejjednodušší střihy, které jsou ale přeci jen něčím zajímavé, budou se vám líbit tyto dlouhé šaty s asymetricky řešenými rukávy. Se zlatým proužkem se vám budou lehce ladit doplňky, jako jsou náušnice, náramky, psaníčko a také boty. Tuto róbu v klasickém střihu od Pinko pořídíte v obchodě Marciano & Pinko ve Fashion aréně z původní ceny 13 650 korun za outletovou cenu 9 550 korun.

5. I kabát je součástí!

V kabátu sice nejdete přímo na ples a hned ho u vstupu odložíte do šatny, ale patří také k celkovému outfitu. Proto byste ani výběr této svrchní části oděvu neměla podcenit. My pro vás máme tip hned na tři perfektní kabáty od značek Marc O'Polo, Pietro Filipi a United Colors of Benetton. Všechny tyto tři kabáty nabízí obchody ve Fashion Aréně za příjemné outletové ceny.