Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Ponožky pod stromečkem nesmí chybět. Máme pro vás 5 tipů, jaké můžete pořídit

Info ikona
Ponožky a Vánoce

Ponožky jsou dárkem, který každý chce a očekává, ale nechce si o něj říct. I když klasické černé, či bílé, se jednoduše hodí, máme pro vás pár tipů na ponožky, které udělají pod stromečkem opravdu radost.

Tereza Čaladi | 3. 12. 2023

1. Bláznivé ponožky

Pokud máte v rodině, či mezi kamarády, někoho, kdo rád nosí ponožky s potisky, pak je téměř vaší povinností mu nějaké takové k Vánocům darovat. My doporučujeme ty vysoké, na kterých jsou obrázky hezky vidět. Pro ženy a dívky ve vašem okolí můžete sáhnout například po puntíkatých ponožkách, po těch se srdíčky či těch s medvídkem. Na Lelosi.cz je najdete navíc ve skvělé kvalitě vhodné na sportování. Pány jistě potěší například ponožky s pivem, či jim můžete koupit třeba celý balík veselých ponožek.

Ponožky s medvídkem koupíte na Lelosi.cz

Cena 340 Kč

Info ikona
Ponožky s medvídkem

2. Vánoční ponožky

Kromě toho o Vánocích zkrátka potěší tematické ponožky. Například ty s vločkami, či cukrovím...nebo třeba červené třpytivé. Můžete jít ale i do větších extrémů, a sice do ponožek s Rudolfem.

Ponožky s Rudolfem koupíte na Zoot.cz

Cena 207 Kč

Info ikona
Ponožky se sobem

3. Pořádně teplé ponožky

I když ponožky výše vypadají jako teplé, dají se sehnat ještě teplejší! A s ještě vánočnějšími vzory. Ty krásně huňaté najdete na stránce Modniveci.cz.

Dětské teplé hnědé ponožky koupíte na Modniveci.cz

Cena 180 Kč

Info ikona
Hnědé teplé ponožky
Mohlo by se vám líbit

4. Vyhřívané ponožky

Pokud ovšem máte v plánu obdarovat někoho, kdo je opravdu neustále zimomřivý, jistě ho potěší tato vychytávka – a sice vyhřívané ponožky. Ty jsou primárně určené pro horaly, ale zkrátka nezklamou nikoho, komu je pořád zima.

Koupíte na e-sportshop.cz

2 490 Kč

Info ikona
Vyhřívané ponožky

5. Klasické vkusné ponožky

Nakonec chybu neuděláte ani „normálními“ ponožkami. Můžete vybrat například jednoduše vysoké černé, pruhované...anebo zůstat ve sváteční náladě a vybrat třeba třpytivé.

Třpytivé ponožky koupíte na Zoot.cz

Cena 151 Kč

Info ikona
Třpytivé ponožky
Mohlo by se vám líbit