Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Přemýšlíte, co obléct v šedivém zimním počasí? Inspirujte se streetstylem z Kodaně

Vymýšlet neustále zimní outfity, aby vypadaly zajímavě a stylově může být pěkně vyčerpávající. Oblékat stále dokola černý kabát je nakonec úplně nejjednodušší variantou. Ale co vyzkoušet nosit v zimě i světlé barvy? Máme pro vás inspiraci z fashion weeku v Kodani, kde se to stylovými outfity jenom hemžilo!

Eliška Vrbová | 9. 02. 2020

Oversized kabáty, kožená saka, celobéžové tón v tónu sladěné outfity, modrá barva letošního roku, kostky, vrstvení, kalhotové kostýmy,... To vše bylo v minulém týdnu k vidění v ulicích Kodaně během tamního fashion weeku, kde se představovaly kolekce na podzim a zimu.

I letos je sázkou na jistotu béžová barva. Ta se začala považovat za jeden z nejmódnějších odstínů, a tak ji hvězdy streetstylu i Instagramu oblékají opravdu četně.

Velmi populární jsou aktuálně kožená saka a kabáty v černé barvě. V kombinaci s kovbojskými kozačkami a kloboukem si budete možná trochu připadat jako z divokého západu, ale buďte si jistá, že je to ten největší aktuální trend.

Pokud chcete vypadat jako pravá fashion ikona, nebojte se obléct midi šaty a k nim obout kotníkové boty třeba i ve zmíněném kovbojském stylu. Vytvoříte tak ledabyle elegantní outfit, ve kterém se navíc budete cítit neuvěřitelně pohodlně.

Inspiraci na zimní outfity ve skandinávském stylu můžete načerpat v následující galerii.

 

Inspirace z ulic Kodaně