Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Psaníčka jsou stále in!

Nebojte se jim proto podlehnout. Kabelky do ruky z vás totiž vmžiku vykouzlí opravdovou dámu!

Redakce Marianne | 8. 01. 2013

Získávají stále větší oblibu, a to navzdory tomu, že nejsou příliš praktická a mnoho se toho do nich nevejde. Designéři však na tento trend rychle zareagovali a nabídli i psaníčka určená na denní nošení. Jsou velká (jedno takové jste mohla zakoupit například v kolekci Martina Margiely pro H&M) anebo opatřena řetízkem. Poradíme vám, jaké aktuální kousky byste si v obchodech neměla nechat ujít.

tumblr_mcgv4oSnpe1qz7euco1_500

Metalické a ocvokované

Fandíte rock'n'rollu a hudba je váš život? Tak to vyjádřete psaníčkem s flirty a nýty nebo prostě jen ve stříbrné či zlaté barvě. Tento styl patří na poli psaníček k těm nejoblíbenějším a drží se na výsluní již několik sezon. Když ho zařadíte do šatníku, tak rozhodně neuděláte chybu!

Lidová tvořivost

Všechny milovnice retro a vintage stylu okouzlí kabelka do ruky připomínající ruční práci. Etnické, východní a aztécké motivy jsou krásné a nepřehlédnutelné. Dokážou neskutečně oživit outfit a návrháři se na tomto trendu shodují téměř bez výjimek.

goldington

Pastelové

Výrazné barvy se nemusíte bát nosit ani v zimě, ba právě naopak! Rozzáří všudypřítomnou š

eď a dodají vám chuť do života. Věřte však, že s přibývajícími slunečními paprsky bude tento trend nabírat na síle. Jeho opravdový boom očekáváme na jaře a v létě. A právě nyní je nejvhodnější čas se po nějakém takovém kousku poohlédnout, co říkáte?

Vtipná kaše

Občas máme náladu poškádlit okolí nějakým veselým doplňkem, tak proč by to nemohlo být například psaníčko? Vybírat můžete z komiksových motivů nebo z kabelek, které se na první pohled tváří jako něco jiného – například jako kniha. Na Valentýna pak můžete vyrazit třeba s kabelkou ve tvaru srdce.

V naší galerii naleznete spoustu zajímavých psaníček – vybrala jste si?

Psaníčka jsou stále in!