Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Sandálková inspirace - už máte stylové letní obutí?

Léto už je oficiálně tu, a tak nezbývá, než všechny uzavřené boty uklidit do skříně a vytáhnout je v nejlepším případě nejdříve za dva měsíce. Ale co nosit místo nich? My radíme sandálky na podpatku i bez něj nebo stylové pantofle. Máme pro vás spoustu tipů na trendy letní boty!

Eliška Vrbová | 20. 06. 2019

Sandálky bez podpatku volíme většinou tehdy, když chceme mít pohodlí, ale je zároveň moc velké teplo na tenisky. Sportovní i elegantní aktuálně seženete snad v každém obchodě. Naše tipy? Koukněte na Urbanlux.cz, kde najdete sandály od značky Toms. Pokud budete shánět elegantnější modely, zkuste prodejny Salamander. Spoustu barevných sandálků klasických siluet seženete i v Deichmannu, F&F nebo na e-shopu Cellbes. A jestli budete shánět sandály na letní pěší turistiku, sáhněte po osvědčené outdoorové značce Teva.

Na letní večírek, svatbu či jakoukoliv jinou společenskou událost se vám určitě budou hodit i sandálky na podpatku. U těch je velmi důležité, aby vám správně seděly na noze, proto nepodceňte jejich důkladné zkoušení v obchodě. Několik různých sandálků v pudrové barvě najdete v prodejnách značky Baťa. Většina z nich je navíc vybavena speciální technologií Insolia, díky které jsou mnohem pohodlnější než běžné lodičky. Pro barevnější modely pak nakoukněte ke značce Aldo nebo do Marks & Spencer.

Žabkám ve městě už dávno odzvonilo, ale pantofle jsou naopak na výsluní. Skvěle vypadají k midi sukním nebo širokým kalhotám. Stylové pantofle koupíte na e-shopu Cellbes, na Urbanlux.cz, v F&F či v Marks & Spencer. Vyberte si v galerii ty svoje!