Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Sarah Jessica Parker opět oblékla ikonický "Carrie" kožich

Kdo by si nepamatoval slavný kožich, který Carrie Bradshaw v Sexu ve městě nosí hlavně v dobách, kdy ji pan Božský trápil nejvíce. Sarah Jessica Parker zavzpomínala na staré časy a velmi podobný kožich nedávno opět oblékla do ulic New Yorku.

Eliška Vrbová | 19. 12. 2018

Dlouhý kožich, kudrnaté vlasy, lodičky od Manola a hlava plná myšlenek na pana Božského - to je Carrie Bradshaw z první a druhé série kultovního seriálu Sex ve městě. Ikonický kožich do půlky lýtek oblékala Carrie v začátcích seriálu celkem pravidelně a stal se jejím poznávacím znamením. Ať už vyrazila na baseballový zápas s kamarádkami nebo na večeři s panem Božským (Chris Noth), kožich dokázala obléct k čemukoliv. Kombinace lodiček a zimního kožichu by některé možná zastavila, ne však Carrie Bradshaw. Ta si v kombinování zdánlivě nezkombinovatelného přímo libovala.

O to víc nás těší, když se do podobných módních experimentů pustí i její představitelka Sarah Jessica Parker. A protože se kožichy opět vrací do módy, nedávno se po ulicích New Yorku procházela v jednom velmi podobném tomu, jaký nosila Carrie. K tomu oblékla zkrácené džíny a zelené semišové kozačky jak jinak než na podpatku. A drdol z dlouhých kudrnatých vlasů jsme u Carrie v seriálu také několikrát zahlédli.

Například ve druhé epizodě třetí série, když na ni na schodech před jejím bytem čekal politik Bill Kelley (John Slattery). Carrie mu na večírku na Staten Island sdělila adresu, aby on jí na oplátku prozradil, do jakého volebního okrsku spadá. My už dnes víme, že Carrie sice celou dobu v seriálu tvrdí, že bydlí na Upper East Side, konkrétně na 245 E 73rd Street, mezi Park a Madison Avenue. Ve skutečnosti se však dům se slavným schodištěm nachází ve West Village na 64 Perry Street.