Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Sportovní a ženský? Objevte nový multibrand Sportano!

Info ikona
Outdoorové oblečení pro ženy SPORTANO

Pokud hledáte vhodné dámské sportovní oblečení, v obchodě Sportano najdete vše, co potřebujete, a to pro různé aktivity. Nezáleží přitom na tom, jestli hledáte něco pro outdoorové sporty nebo trénink v posilovně. Při výběru jednotlivých kousků oblečení je u sportu vždy nejdůležitější dbát na vysokou kvalitu materiálu, ale také pohodlí při nošení. Sportovní obchod Sportano to ví, a proto vám umožňuje vybrat si z mnoha profesionálních značek dámského sportovního oblečení podle svých potřeb.

Promotion | 19. 08. 2022

Dámské oblečení od světových značek

Každá stylová žena ví, že během cvičení je třeba dbát na pohodlí. Ve Sportano si můžete jednoduše obstarat kvalitní a pohodlné oblečení se zárukou nejvyšší kvality. Vyberte si třeba ze širokého sortimentu ženských halenek a topů, které vás nebudou omezovat a umožní vám pohodlné cvičení. Naleznete zde nabídku tílek a triček s krátkým i dlouhým rukávem, která jsou ideální pro dynamické pohyby, ať už plánujete vyrazit na jógu nebo na kruhový trénink.

Sportovní obchod Sportano přináší také velký výběr dámských kalhot pro každý druh aktivity. Dlouhé tréninkové kalhoty, krátké šortky nebo specializované kalhoty na jógu vám umožní vrhnout se na všechny sporty. Pro chladnější dny Sportano nezapomíná ani na sportovní mikiny. V nabídce najdete tréninkové, trekingové, lyžařské a termoaktivní mikiny vhodné pro outdoorové ale i indoorové aktivity.  

Bunda je mnohdy bezpochyby nejdůležitějším kusem oblečení, a to zejména v chladnějších ročních obdobích. Sportano nabízí široký sortiment oblečení vyrobeného z nejkvalitnějších materiálů s technologií, jako je například GORE-TEX poskytující vysokou úroveň nepromokavosti.

Info ikona
Sportano, oblečení pro všechny sporty

Všechny doplňky na jednom místě

Cvičení v posilovně, skupinové lekce, běh, nebo jízda na kole? Různé aktivity vyžadují různé sportovní doplňky a vybavení, které vám pomohou dosáhnout nebo zlepšit vaše tréninkové cíle. Mezi důležité pomocníky patří například dámský batoh, a to zejména pokud se vydáte na trekking nebo na turistiku v horách. Při jeho výběru je potřebné zohlednit střih, ale také velikost, aby se vám do něj vešlo vše, co potřebujete. Vsaďte proto třeba na sportovní batoh s praktickými funkcemi od Thule, který je ideální pro pěší turistiku, nebo na sportovní batohy Nike s hlubokými přihrádkami a kapsami. 

Dámská sportovní obuv pro jakoukoliv aktivitu a roční období

Správná dámská sportovní obuv je základem každé sportovní aktivity, ať už v posilovně, hale nebo venku. Boty jsou zodpovědné za bezpečnost a pohodlí při pohybu, ale zároveň vám zajišťují správnou stabilizaci a tlumení, které oceníte zejména u běhu a skoků. Ve Sportanu najdete kvalitní dámskou sportovní obuv na trénink, trekking, běh, lyžování i snowboarding.  

Info ikona
Doplňky pro všechny sporty SPORTANO
Měření