Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Svetrové šaty - zachránce všech (pod)zimních outfitů

V chladném počasí nám někdy může trvat pěkně dlouho, než si vybereme stylový, dokonale sladěný outfit, ve kterém se budeme cítit pohodlně a zároveň přežijeme nízké teploty. Proto se hodí mít v šatníku kousek oblečení, který nás v takové situaci vždy zachrání. A pro letošní podzim a zimu jsou tím kouskem jednoznačně svetrové šaty.

Eliška Vrbová | 9. 11. 2019

Můžete je obléct k podpatkům i teniskám, ke kotníkovým botám i lodičkám. Záleží, na jakou příležitost se právě chystáte. Svetrové šaty se hodí mít v několika jednobarevných variantách, jako je černá, béžová či hnědá. Snadno je pak zkombinujete s jakýmkoliv kabátem, šálou i kabelkou. Pokud i podzimním outfitům ráda dodáte trochu barev, zařaďte do šatníku svetrové šaty v zářivě oranžové, zelené nebo červené.

Svetrové šaty mohou být buď v úplně klasickém střihu s rolákem či bez, ale v obchodech určitě najdete spoustu variant s rafinovanými detaily, jako je zavazování, výrazné pletení či efekt zavinování. Tento univerzální kousek zařadily do svých kolekcí značky R14, The Row, Etro či Bottega Veneta. A co vy, už máte v šatníku ty své?