Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Tchibo - každý týden nová kolekce zboží a důvod udělat sobě či svým blízkým radost

Komerční článek - Už jste slyšeli o konceptu prodeje společnosti Tchibo. Čekáte netrpělivě každý týden, co nového se zase objeví a propadli jste již kouzlu každotýdenní inspirace? Že ještě vůbec nevíte, jak to se spotřebním zbožím Tchibo vlastně je? Tak to jste se začetli správně.

Redakce Marianne | 26. 08. 2012

Propagace znažky Tchibo.
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Tchibo totiž není jen káva neobyčejné chuti a aroma, ale také obchod plný inspirace pro vás a vaše nejbližší. Každý týden v něm najdete aktuální kolekci asi třiceti výrobků spotřebního zboží ve výborném poměru kvality a ceny. Témata kolekcí se v průběhu roku střídají a postupně zahrnují oblasti od vybavení domácnosti a kuchyně přes módu, sport, elektroniku, hračky, šperky až po zahradu. Všechny kolekce jsou limitované a vždy se prodávají po omezenou dobu či jen do vyprodání zásob.

Vedle těchto týdně nových limitovaných kolekcí nabízí Tchibo i designovou kolekci výrobků pro požitek z kávy, navrženou uznávanými designéry Sirem Terencem Conranem a jeho synem Sebastianem. Pokud patříte k milovníkům rychlých a praktických řešení, určitě podlehnete kouzlu domácího kávovaru Tchibo Cafissimo, dostupného v různých barevných designech.

dest3kabelky2

logoVýrobky Tchibo můžete zakoupit v kamenných prodejnách Tchibo, v síti prodejních míst ve vybraných super a hyper marketech a samozřejmě v internetovém obchodě www.tchibo.cz. Nezapomeňte, že každý týden na vás čeká nové zboží a zajímavé nápady!

Tchibo - každý týden nová kolekce zboží a důvod udělat sobě či svým blízkým radost