Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Tipy na valentýnské dárky, které přinesou ty nejkrásnější emoce

Info ikona
APART valentýnská kampaň

Blíží se Valentýn – nejzamilovanější svátek v roce, který provází spousta láskyplných vyznání a dojemných okamžiků. Přemýšlíte, čím letos svou drahou polovičku překvapíte? Nechte se inspirovat jedinečnými valentýnskými dárky, které pro vás připravila klenotnická značka Apart.

Promotion | 28. 01. 2022

 

Společná životní cesta

Našli jste svou spřízněnou duši? Tak už na nic nečekejte a požádejte ji o ruku! Právě Valentýn je skvělou příležitostí k tomuto životnímu kroku. Oslňující třpyt diamantových zásnubních prstenů se stane nádhernou vzpomínkou na tento výjimečný okamžik. Ty nejluxusnější kousky najdete v unikátní kolekci Your Diamond Story by Apart.

Info ikona
APART valentýnská kampaň

 

Výjimečný důkaz lásky

Přemýšlíte, jak říci „Miluji tě“ originálním způsobem? Věnujte krásný šperk s motivem srdíčka, který vyjádří, co skutečně cítíte. V kolekci Love Love najdete neobyčejné šperky se třpytivými zirkony a diamanty, které jsou ideálním dárkem na Valentýna.

Info ikona
APART valentýnská kampaň

 

Nekonečná láska

Chcete dokázat, že jsou vaše city věčné? Potom sáhněte po šperku s ležatou osmičkou, kterou v nabídce najdete v mnoha různých provedení. Nebo si můžete nadělit společný dárek v podobě originálních párových náramků, které se stanou nepřehlédnutelným symbolem vaší lásky.

 

Info ikona
APART valentýnská kampaň

 

Uchovejte si emoce

Být zamilovaný je nádherný pocit, který nás naplňuje nepopsatelným štěstím. Díky osobitým šperkům s motivem visacího zámku nebo klíče můžete tyto krásné emoce uzamknout ve svém srdci navždy.

V klenotnictví Apart najdete také spoustu unikátních šperků se jmény a písmeny. Je snad něco romantičtějšího, než se zkrášlit iniciály své drahé polovičky?

 

Info ikona
APART valentýnská kampaň
Prohlédněte si celou fotogalerii a zamilujte se do šperků APART na první pohled!