Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Tipy na vánoční dárky, díky kterým se každý muž změní v elegantního gentlemana

Info ikona
APART šperky pro muže

Promotion | 16. 12. 2021

Vánoce jsou za dveřmi! Stále hledáte ideální dárek pro svého partnera, tatínka, bratra nebo třeba syna? Nekupujte letos zbytečnosti a pořiďte konečně kvalitní a originální dárek, který bude dělat radost spoustu let. Značka APART pro vás připravila tipy na nejhezčí vánoční dárky, bez kterých se žádný muž neobejde.

 

Gentleman srdcem i duší

Chcete ze svého partnera udělat pravého elegána? Potom mu pod stromeček nadělte manžetové knoflíčky, které jsou tradičním doplňkem každého úspěšného a sebevědomého muže. V nabídce APART najdete mnoho jedinečných kousků, které se stanou nepřehlédnutelnou ozdobou všech slavnostních událostí. Vybírat můžete z ocelových, stříbrných i zlatých knoflíčků. Na své si přijdou nejen zastánci klasiky a nenápadných vzorů, ale i milovníci extravagance, kteří ocení především provedení s diamanty a drahokamy.

Info ikona
Manžetové knoflíčky APART

Styl a praktičnost jdou ruku v ruce

Přemýšleli jste někdy, co vše o vás mohou hodinky prozradit? Nejen, že dokáží skvěle podtrhnout mužský šarm, ale také vypovídají o dobrém vkusu, dochvilnosti a profesionalitě. V APARTu najdete hodinky od světových značek jako je Albert Riele, AM:PM. Bergstern, Aztorin nebo Garmin. Nechybí však ani luxusní švýcarské kousky a prémiové značky Breitling, Zenith, Hublot a Cartier. Čekají na Vás elegantní, sportovní i volnočasové modely, které propojují unikátní design, dokonalou kvalitu a užitečné funkce.

Info ikona
Hodinky APART

I muži mají slabost pro módní doplňky

Už dávno neplatí, že šperky zkrášlují jen ženy! Své zasloužené místo si našly i ve světě pánské módy. Značka Aztorin, kterou najdete v klenotnictví APART, připravila nejžhavější novinky, které nesmí pod vánočním stromečkem chybět! Své blízké můžete potěšit ocelovým, stříbrným nebo zlatým náramkem, prstenem či řetízkem s přívěskem v klasickém nebo výrazném designu. A pokud chcete tomuto dárku vdechnout osobní charakter, zvolte gravírování a zanechte vlastní vzkaz.

Info ikona
Módní doplňky APART
Jaké dárky můžete v nabídce APART pro své osudové muže vybrat? Podívejte se do galerie.