Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Tři značky tenisek, na které nedá dopustit princezna z Walesu i Meghan Markle

Info ikona
Kate

Módní styl princezny Catherine a Meghan Markle se v mnohém liší. Pokud bychom ale nahlédli do jejich botníků, našli bychom několik shodných párů bílých tenisek za cenu, která je přijatelná i pro nečlena britské královské rodiny.

Ať už patříte k lidem, kteří opěvují módní styl princezny z Walesu, nebo naopak nedáte dopustit na outfity Meghan Markle, v jednom se pravděpodobně všichni shodneme – výběr obuvi obě zvládají na jedničku. Princezna z Walesu a vévodkyně ze Sussexu rády s obuví experimentují a hledají modely, které budou nejen stylové, ale také pohodlné. Při společenských událostech je můžeme zahlédnout v lodičkách značek Jimmy Choo, Aquazurra, Gianvito Rossi, Emmy London nebo Prada. Pokud ale volí volnočasový outfit, bez váhání upřednostňují pohodlné bílé tenisky, které bezesporu patří k základním kouskům botníku. A nutno dodat, že v případě bílých tenisek mají zmiňované dámy své jasné favority.

Mohlo by se vám líbit

Snoubení pohodlí a udržitelnosti

Stačí si prohlédnout několik fotografií Meghan Markle, a rázem zjistíte, že její volbou číslo jedna jsou tenisky značky Veja. Tato francouzská obuvnická značka je známá svou ekologickou výrobou a používáním recyklovaných materiálů. Meghan často nosí model Veja V-10, který má čisté linie a ikonické V-logo na straně tenisky. Nutno dodat, že do této značky se zamilovala také princezna z Walesu. V botníku princezny bychom konkrétně objevili model Veja Esplar Bicolor Leather Low-Top Sneakers, který naposledy obula během korunovačního víkendu. 

Nesmrtelné klasiky

Princeznu z Walesu také můžete zahlédnout v teniskách klasických značek. Jeden z nejčastěji viděných párů na jejích nohou je Superga Cotu Classic. Tyto tenisky mají jednoduchý plátěný design s gumovou podešví a jsou dostupné v různých barevných variantách. Princezna z Walesu ale nedá dopustit na jejich bílou verzi, která je snadno kombinovatelná s jakýmkoliv outfitem. Z klasických značek nesmíme zapomenout zmínit také Adidas, konkrétně tenisky Adidas Stan Smith, které naopak s oblibou nosí Meghan Markle. Více najdete v naší galerii.

Nejoblíbenější tenisky Kate a Meghan
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku