Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Meghan Markle si během korunovačního víkendu užívala. Jako doplněk zvolila šperk se skrytým významem

Info ikona
Meghan Markle

Dorazí na korunovaci, nebo nedorazí? Tak zněla otázka, kterou si dlouhou dobu pokládala zahraniční média. Meghan Markle nakonec do Velké Británie skutečně neodcestovala, a namísto korunovace vyrazila na túru s přáteli. Společnost jí přitom dělal šperk se skrytým vzkazem pro monarchii.

Zatímco celý svět sledoval honosnou korunovaci Karla III. a také dechberoucí outfity přítomných hostů, Meghan Markle si v pohodlném oblečení užívala volný víkend v Kalifornii. V neděli také vyrazila v doprovodu svých přátel na menší túru, při které jí společnost dělaly dva šperky se skrytým významem.

Mohlo by se vám líbit

Tajná řeč šperků

Není žádným tajemstvím, že šperky hrají v britské královské rodině prim! A dost často patří také k doplňkům, které „promlouvají“ a nesou v sobě skrytý význam. Nelze si proto nevšimnout, že den po korunovaci se na zápěstí Meghan Markle objevily hodinky Cartier French Tank, které patřily princezně Dianě. Zdá se, že Meghan výběrem hodinek vzdává hold princezně Dianě. Bystřejší oči ale může zaujmout také zajímavý náhrdelník. V tomto případě nejde o „dědictví“ královské rodiny, nýbrž o šperk The Clarity Retreat Necklace, který vznikl ve spolupráci Abigail Spencer s klenotnictvím Maya Brenner.

Na první pohled „obyčejný“ náhrdelník v sobě ukrývá zajímavý vzkaz. Oficiální stránky prodejce totiž uvádějí, že náhrdelník The Clarity Retreat Necklace „je to pravé, co vám pomůže překonat jakoukoliv výzvu. Krystal je vyrobený z ručně broušeného čirého křemene, který je považován za nejvýkonnější zesilovač energie na planetě. Má pomoci uskutečnit v životě vše, co chcete a pustit vše, co nefunguje. Tento jemný křišťálový kousek ochrání váš vnitřní klid.“ Můžeme jenom hádat, zda také výběr náhrdelníku v sobě ukrývá tajný vzkaz britské královské rodině, se kterou Meghan Markle aktuálně nemá nejvřelejší vztah.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku