Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Kate v nové roli! Nejzdařilejší outfity princezny z Walesu

Info ikona
Kate

Všechno nejlepší, Kate! Princezna z Walesu slaví 41. narozeniny a dokazuje, že nová role princezny jí doslova sluší. Prohlédněte si nejzdařilejší outfity, které Kate v posledních měsících oblékla.

Módní styl princezny z Walesu obdivujeme dnes a denně. A v čem tkví jeho kouzlo? Klasickému a elegantnímu oblečení dokáže princezna Kate vdechnout moderní tón s překvapivými detaily. Výsledkem je perfektně padnoucí outfit, ve kterém Kate září. Princezna z Walesu navíc zbožňuje jednoduché vzory a barvy, údajně má nejraději nebesky modrou. Důkazem je například modrá halenka s vázankou doplněná o modré sako a tmavě modré kalhoty, které princezna z Walesu oblékla při návštěvě Severního Irska v říjnu loňského roku.

Mohlo by se vám líbit

Princezna z Walesu s oblibou nosí také padnoucí kabáty. Zapomenout nemůžeme například na tmavě zelený kabát, který princezna oblékla během vánočních svátků, nebo sytě červený kabát doplněný o malou černou kabelku. Pokud bychom ale měli vyzdvihnout jeden outfit z loňského roku, pak rozhodně zmíníme límečkové šaty s kohoutím vzorem, ve kterých princezna dorazila na návštěvu Harvardu během své návštěvy Spojených států amerických. Všechny povedené outfity, které Kate oblékla už coby princezna z Walesu, najdete v naší galerii.

Šatník princezny z Walesu
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku