Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Ty nejlepší módní přehlídky uplynulého roku

Valentino, Balenciaga, Paco Rabanne - tyto a další módní domy předvedly v uplynulém roce módní přehlídky, o kterých se bude ještě dlouho mluvit.

Eliška Vrbová | 1. 01. 2019

Za minulý rok se na přehlídkových molech odehrálo nespočet krásných, ale i šokujících módních show. Módní insideři mají ještě stále v živé paměti Gucciho přehlídku kolekce podzim/zima 2018/2019 na milánském fashion weeku, kde modelky v náručí nosily imitace jejich vlastních hlav a procházely se po operačním sále.

Nezapomenutelnou přehlídkou naopak díky své kráse byla na pařížském haute couture fashion weeku v červenci ta od značky Valentino. Výrazné i metalické barvy, oversized střihy, natupírované účesy ve stylu šedesátých let a elegance pro Valentina tolik typická provázela celou přehlídku.

Velkou show zažili diváci také na přehlídce módního domu Balenciaga pod vedením kreativního ředitele Demna Gvasalia. Modelky procházely velkým osvíceným tunelem a celé scéně i kolekci dominovala červená. Paco Rabanne ve své kolekci jaro/léto 2019 oživil retro zdobení, jako jsou penízky, řetízky a třpytky. I v roce 2019 tedy bude platit čím blyštivější, tím lepší.

V galerii si můžete prohlédnout osm looků z těch nejzajímavějších přehlídek uplynulého roku.