Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

V jednom kuse stylová! Overal jako must-have sezony

Může se vám to líbit nebo ne, ale letošní trendy mluví jasně. Možná je to i současnou módní náladou ve stylu sedmdesátek, overal se totiž objevuje v kolekcích mnoha návrhářů a značek. Stačí si jen vybrat.

Dá se nosit na mnoho způsobů, ale nejzásadnější a nejmódnější jsou džínové overaly. Pokud máte pocit, že nejsou dost ženské nebo jsou určené náctiletým, či je dokonce máte zažité jako těhotenský úbor z dřívějších dob, tak musíme říci, že není potřeba mít předsudky - vyzkoušejte je a uvidíte! 

Jak ho nosit

Důležité je, aby vám overal perfektně padl. To znamená, aby nebyl příliš krátký ani dlouhý v těle, a neméně podstatné je i posazení pasu (někomu sluší i vyhovuje zúžení nebo přepásání spíše na bocích). A pokud nejste ultraštíhlá, bude vám nejspíš i více sedět jemná, měkká a tenčí džínová varianta. Určitě vsaďte na zúžené nohavice směrem dolů, klidně i ohrnuté.

Návrháři ale neskončili jen u denimu. Můžete si pořídit i sexy variaci se zvýrazněným pasem, bez ramínek nebo s hlubším výstřihem. Elegantní čisté až sportovní linie – ty vypadají skvěle (a sexy!) jak s botami na podpatku, tak ležérně s placatými teniskami nebo sandály. Jiné jsou zase inspirované kombinézou leteckých mechaniků, další uvolněné s draperií. Záleží jen na vás, ve které variantě se budete cítit přirozeně, určitě ji najdete!

V jednom kuse stylová! Overal jako must-have sezony