Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Vesta jako spása podzimních dnů! Už víte, jak ji kombinovat?

Info ikona
Vesta

Krátká procházka se psem, sbírání spadaných ořechů nebo dlabání halloweenské dýně. I když už je podzim v plném proudu, některá odpoledne ještě zdaleka nejsou sychravá! A právě v takové dny přijde vhod klasická venkovní vesta, která si během letošního podzimu říká o velký comeback!

Podzimní vesta není žádným novým módním výmyslem! Naopak, pravděpodobně každý z nás najde ve svém šatníku „vestičku“, kterou nosí na zahradu nebo při rychlém přeběhnutí od domovních dveří k autu. Pravdou ale zůstává, že v letošním roce vesty povýšily a staly se z nich vyhledávané módní kousky, které si bez okolků můžete obléknout na cestu do práce nebo do města.

Navíc, kdy jindy si užít výhody vest? Říjnové počasí totiž leckdy připomíná apríl. Zatímco jeden den mrzneme v klasickém trenčkotu, druhý den je nám teplo ve vlněném kabátu. Pomocnou ruku nám proto nabízí vesty, které jsou ideálním kouskem do tohoto nevyzpytatelného počasí.

Mohlo by se vám líbit

Vrstvím, vrstvíš, vrstvíme

Vrstvení nad zlato! Nebojte se vrstvit své oblíbené podzimní kousky, a následně použijte vestu jako hřejivou třešničku na závěr. Podzimní vesta totiž vypadá skvěle nejen na huňatém svetru nebo mikině, ale také na saku nebo vlněných šatech. Samozřejmě je důležité, abyste respektovaly předpověď počasí, a případně se dovybavily třeba spodní košilkou.

Určitě se také vyplatí, když se v případě podzimních vest nebudete držet při zemi. V klasických podzimních barvách sice vesta vypadá skvěle, ale šanci dejte také růžovým tónům nebo bledě modré barvě. A experimentovat můžete také se střihem. Za pozornost například stojí cibulové vesty, které jsou odnoží tzv. cibulových prošívaných bund. Sportovní typy zase ocení vesty od streetwearových značek. Jednoduše řečeno, na své si přijde každý!

Mohlo by se vám líbit
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu