Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Vyzrajte s kozačkami nad zimní metelicí

Info ikona
žena s kozačkami

Kozačky vám pomohou zabít několik pomyslných much jednou ranou. Tak třeba – k vašim nohám se chladný severní vítr jen tak nedostane, takže budete v teple. Tyto vysoké boty jsou navíc trendy, takže budete trávit čas venku ve vysokém stylu. A poslední věc – během okamžiku si je zamilujete! Pojďme zabrouzdat do tajů této nadčasové a nikdy nestárnoucí dámské obuvi!

Promotion | 11. 01. 2024

Kozačky nízké, vysoké, na podpatku, bez podpatku i kozačky nad kolena. Ty všechny ženy s oblibou v chladném počasí vytáhnou z botníku. Ač mají tyto dámské boty spoustu výhod, při jejich pořizování musíme zohlednit několik faktorů. Pokud si pořizujete vysoké kozačky, je zapotřebí porovnat obvod kolem lýtka tak, aby vám boty perfektně padly. A pokud doma již takové dámské kozačky máte, můžeme se vrhnout na tvoření outfitů pro různé příležitosti! 

Šaty, nebo kalhoty? Obojí ke kozačkám sedne! 

Šaty i kalhoty si s kozačkami rozumí. Je ale důležité zvolit správný střih, aby byl výsledek dokonalý. Kalhoty volte ve skinny či slim provedení. Trefou do černého budou rozhodně také legíny různých materiálů či punčochy. Pokud ráda nosíte dámské zimní kozačky v kombinaci s šaty, máte dobrý vkus!  

Dejte ale pozor na délku šatů a výšku kozaček. Nízké kozačky si budou rozumět s midi šaty, mušketýrky nad kolena zase s mini šaty. Lem šatů by neměl mušketýrky překrývat. Mezi šaty a kozačkami nad kolena by měla být mezera pro perfektní výsledek. 

K šatům také krásně ladí kozačky na podpatku. Podpatek je mezi ženami velmi oblíbený. Proč? Jednak přidá pár centimetrů k výšce a jednak zvýrazní vaši smyslnost protažením siluety. Kombinace šatů a kozaček je tedy zaručeným úspěchem! 

Trendy outfity s kozačkami na nohou 

Zimní kozačky jsou k mání v různých variacích. Kožené kozačky můžete vzít do města i do práce. K šatům či riflím vypadají zajímavě také elegantní semišové kozačky. A jak sladit boty barevně? K černým legínám nazujte červené kozačky, tmavě zelený dlouhý svetr a celek doladí červená kabelka. Klasické černé kozačky by měly být základem vaší výbavy. Pokud máte doma purpurové pletené šaty, vytáhněte k nim černé kozačky a můžete se připravit na příval komplimentů! 

Další oblíbené jsou hnědé kozačky. Když budete mít oblečení laděné do béžové či modré, hnědé boty budou harmonickým doplňkem! Na oblibě si získávají také bílé kozačky. Zkuste sportovní bílé šněrovací kozačky sladit s vaším vycházkovým outfitem v pastelových odstínech a můžete s radostí vyrazit na procházku! 

Info ikona
kozačky Rieker

Na Rieker-eshop.cz najdete slušnou zásobu nejen kozaček, ale také dalších modelů, které dámská obuv ukrývá. Vyšperkujte si svůj botník a ponořte své nožky do stylového pohodlí!

Měření