Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Vždy stylová Jeanne Damas. Podívejte se, co nesmí chybět v šatníku této trendy Francouzky

Info ikona
Francouzka

Černé a béžové sako, trenčkot, kožená bunda, černé kotníkové boty a modré mom jeans. To jsou kousky, které nesmí chybět v podzimním šatníku stylové Francouzky Jeanne Damas. My vám přinášíme inspiraci, jak je kombinovat.

Eliška Vrbová | 29. 09. 2023

Říkáte si, jak to jen ty Francouzky dělají, že jim to pokaždé sluší a přitom vypadají, jako by se o to vůbec nesnažily? Tajemství jejich krásy tkví v pečlivé péči o pleť, lehkém make-upu a šatníku plném kvalitních, nadčasových a snadno kombinovatelných kousků.

Podzimní móda podle Jeanne Dumas

Důkazem, že méně je skutečně více, je i Jeanne Damas, která měla k módě blízko už od dětství. V sedmnácti letech se živila jako modelka, a následně spolupracovala s módními značkami Reformation a Sézane. Před sedmi lety založila vlastní módní značku Rouje, která je inspirovaná především vintage stylem. Dnes je Jeanne Damas považována za módní ikonu, kterou obdivují nejen Francouzky. 

V následující galerii se můžete inspirovat jejími outfity, které jdou ruku v ruce s podzimním počasím. Stejně tak v galerii najdete inspiraci na večerní oděvy.

Styl podle Jeanne Damas
Zdroj článku