Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Rodina a děti

Šperky a hodinky APART rozzáří oči každého dítěte

Info ikona
Děti s dárky

Přemýšlíte, jakou nadílku svým dětem letos přichystáte? Jestli už mají pokojíček plný hraček, je načase přijít s něčím originálnějším! Překvapte je šperkem nebo hodinkami s jejich oblíbenými motivy! Inspirujte se tipy na nejkrásnější vánoční dárky, které pro vás připravila značka Apart.

Promotion | 15. 12. 2022

Každá holčička chce být za princeznu

Při výběru dárků pro ty nejmenší je důležité sáhnout po něčem poutavém. Kolekce Kids přináší zlaté, pozlacené a stříbrné šperky inspirované tajnými dětskými přáními.

Svou dceru tak můžete potěšit náušnicemi, náramkem, přívěskem, náhrdelníkem nebo prstýnkem s motivem oblíbeného zvířátka, kytiček, sladkostí nebo pohádkových postaviček.

Info ikona
Holčička na vánočních saních

Skvělou volbou jsou také šperky z kolekce Disney by Apart. Každé dítě totiž touží rozbalit dárek, na kterém najde roztomilého Mickey Mouse. Mezi bestsellery patří především barevné šperky zdobené smaltem. K dispozici jsou i luxusnější varianty se třpytivými diamanty, zirkony či barevnými kameny, které ocení především starší děvčata. Pokud máte doma teenagera, největší radost uděláte šperkem s geometrickými tvary a výraznými vzory.

Chcete své dceři pod stromečkem vyjádřit lásku a podporu originálním způsobem? Pořiďte si stejné šperky, které budou symbolizovat váš hezký vztah.

Info ikona
Matka s dcerou

Správný čas na další dobrodružství!

Hravý design a jednoduché ovládání jsou výhodou všech dětských hodinek značky Apart.

V kolekci AM:PM Kids objevíte hodinky s ozdobným ciferníkem, které okouzlí především mladší děti. Pokud sháníte dárek pro školáka, můžete ho překvapit nápaditými modely z kolekce AM:PM Club.

Info ikona
Chlapeček s vánoční figurkou

Milují vaše děti Mickey Mouse nebo kultovní seriál STAR WARS? Určitě budou štěstím bez sebe, když pod stromečkem najdou hodinky s těmito hrdiny!

V nabídce nechybí ani Smartwatch s užitečnými funkcemi a personalizovaným displejem, který lze měnit podle nálady.

Info ikona
Holčičky rozbalující dárky.

Vykouzlete svým dětem nezapomenutelné Vánoce s dárky z Apartu. Nakupovat můžete v našich prodejnách po celé České republice nebo na apart.cz, kde máte se Zásilkovnou dopravu i vrácení zboží zdarma.

Prohlédněte si fotogalerii s tipy na dárky, kterými svým dětem rozzáříte oči.
Měření