Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Rozhovory

Dana Batulková a Mariana Prachařová: Jsme věčné optimistky

Info ikona
Dana a Mariana

Že jsou herečka Dana Batulková (64) a influencerka a zpěvačka Mariana Prachařová (28) máma s dcerou, nezapřou, ani kdyby chtěly. Kromě neuvěřitelné fyzické podoby mají společnou i veselou povahu a smysl pro humor. V čem se ale liší a co byla pro jejich vztah největší zkouška?

Eliška Vrbová | 30. 09. 2022

DANA

Nejdřív mi bylo mari líto, nikdo se přeci nechce podobat své matce. Všichni nám říkají, že jsme si hodně podobné. Ze začátku jsem se spíš obávala, aby jí to nevadilo. Pak jsem si z toho dělala legraci, že její kluci aspoň uvidí, do čeho jdou, a třeba si řeknou, že to nebude tak zlé. (smích)

Do čeho se dá, to dotáhne. Umí se zkoncentrovat a nevzdávat se. Nevím, jestli to má po mně, ale je velmi praktická v životě. Schopná postarat se o svoji domácnost, a když přijede, vždycky mi se spoustou věcí pomůže a ty dny, když tam je, mám velmi ulehčené. Je chytrá, empatická a hodná. To má samozřejmě po mně, že jo. (smích)

Ona je precizní, já jsem chaotik. Marianka potřebuje přesný řád, a když se cokoli změní, tak jí to musím sdělit velmi opatrně, není moc schopná pružně reagovat na změny. Já věci většinou nechávám, ono to tak plyne a nějak to dopadne, v tomhle jsem prostě free. To má po mně Jakub, ale Mari je tvrdší než já, přísnější. A když spolu cestujeme, tak má už dneska vůdčí pozici a vše ráda plánuje.

Někdy až zbytečně lpí na přesném dodržení programu. Musí to pro ni podle mě být hrozně těžké. Zvlášť v dnešním světě musí být člověk schopen variability. Ale ona se to učí. A je určitě odvážnější než já. I když nevím, jaká bych byla já v jejím věku v této době, kdybych měla takové možnosti.

Celý rozhovor najdete v PROSINCOVÉ MARIANNE

Info ikona
Marianne