Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Hezké tělo do plavek? Soutěžte o členství do OnlineFitness.cz!

Snad každý občas zatouží po lepší postavě. Jenže co když nás posilovny děsí? Existuje řešení! OnlineFitness.cz díky moderním technologiím přináší skvělou možnost cvičit přímo z pohodlí domova, v práci nebo kdekoli na cestách, a to pod vedením profesionálních trenérů. Soutěžte s námi, a na pět z vás čeká měsíční členství v OnlineFitness.cz!

Redakce Marianne | 26. 05. 2014


Vše funguje na jednoduchém principu, kdy je z nahrávacího studia pomocí internetu přenášena lekce s trenérem přímo do vašeho notebooku. Týdně je to živě až několik desítek fitness lekcí a věřte, že si opravdu dáte do těla. Stačí se jen zaregistrovat, vybrat v rozvrhu svou lekci a začít cvičit. Co když si ovšem vyberete lekci, vaše plány se změní a vy se nestihnete odhlásit? Nic se neděje! Po skončení je vámi vybraná fitness lekce dostupná ze záznamu do 16.00 následujícího dne.

http://www.youtube.com/watch?v=iExIZRH7NJs#t=33

Cvičit tak můžete téměř kdykoli. Mezi nejoblíbenější patří pilates, power jóga, kruhový trénink nebo port de bras. Za padesátiminutovku zaplatíte 39 Kč, za měsíční členství 249 Kč. Dnes ale máte jedinečnou příležitost získat měsíční členství do OnlineFitness.cz zdarma!

A co musíte pro výhru udělat? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, zaslat ji do 8. 6. na e-mail soutěž@marianne.cz. Do předmětu uveďte heslo „OnlineFitness“ a do textu své jméno a adresu. Vyhrává každá 100., 200., 300,. 400. a 500. odpověď.

Která z trenérek OnlineFitness.cz získala 2. místo na mistrovství světa v bodyfitness juniorek?

Odpověď najdete na www.onlinefitness.cz.

Odesláním formuláře souhlasíte se všeobecnými podmínkami a také s podmínkami užívání internetových stránek.

Výherci:
Svatava Šálová, Slavičín
Monika Mončeková, Litoměřice
Daniel Štecher, Opařany
Jana Beštová, Kladno
Pavel Šťastný, Praha