Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Otestujte revoluční novinku na omlazení pleti!

Chcete letos v létě vypadat dokonale? Je vaše pleť vysušená, zašedlá a trápí vás přibývající vrásky? Zapojte se do naší výzvy, přihlaste se a otestujte jeden ze třiceti elixírů mládí – 100% Hydratační esenci od NAFIGATE COSMETICS v hodnotě 549 Kč!

Redakce Marianne | 16. 05. 2016

Proč je kyselina hyaluronová pro pleť tak důležitá?

Je to hydratační látka přirozeně obsažená v lidském těle. Více než polovina této látky se nachází v pokožce a je klíčovou součástí procesu hydratace a regenerace. Bohužel, s věkem obsah kyseliny hyaluronové v pokožce klesá, proto dochází k dehydrataci, ochablosti a objevuje se stále více vrásek. Zhoršuje se i hojení ran a vůbec celková regenerace pokožky.

Jaké je řešení?

Je velmi důležité pleti kyselinu hyaluronovou dodávat. Skvělou volbou je NAFIGATE Kyselina hyaluronová, která dokáže v pokožce zadržet vodu, a ta je pak díky tomu hydratovaná a bez vrásek, navíc regenerovaná, vypnutá a s mladistvým vzhledem. Tenhle účinek vám produkt zaručí díky silné koncentraci – gelový přípravek obsahuje 2% koncentrát, což je nejvyšší a nejúčinnější možná koncentrace této látky na trhu. Díky tomu hloubkově hydratuje, redukuje hluboké i jemné vrásky, zlepšuje pevnost a pružnost, eliminuje jizvičky a ranky a sjednocuje pleť.

Jak produkt aplikovat?

Příjemný čirý gel můžete používat buď samostatně, nebo pod denní či noční krém. Tento přípravek je vhodný také na léto, kdy je kůže dehydrovaná z tepla, slunce a častého koupání.

Přihlaste se do testování tohoto omlazujícího elixíru!

Prvních třicet registrovaných dostane zadarmo testovací produkt. Podmínkou je vyplnění dotazníku po testování.

 

{{contest}}18{{/contest}}