Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Soutěžte o dva balíčky plné designu od Snel Furniture!


V rámci mediálního partnerství časopisu Marianne Bydlení a výstavy Moderní Design pro Ženy (MDŽ) jsme si pro vás připravili atraktivní soutěž. Vyhrát můžete dva balíčky od designových doplňků značky Snel Furniture.

Redakce Marianne | 5. 04. 2013

Výhry do soutěže nám věnoval Snel Furniture, což je unikátní obchod, který již od roku 1998 působí na českém trhu. Jedná se o dceřinou firmu Gert Snel BV z Holandska, která déle než 45 let sama dováží nábytek, starožitnosti a dekorace z celého světa.

U toho však firma nekončí. Zaměstnává tým designérů, a tak navrhuje zároveň i vlastní produkty ze starých recyklovaných materiálů. Showroom Snel Furniture sídlí v Loděnici u Berouna a na ploše větší než 2500 m² nabízí mix originálů a replik, které jsou skladem a ihned k odběru. Vybraný nábytek si můžete hned odvézt. Více o značce se dozvíte na www.snel.cz.

Až do 15. dubna soutěžíme o dva balíčky. V každém z nich naleznete jeden velký polštář, okouzlující dřevěný svícen s andělem a praktický a designový tác. Co musíte pro výhru udělat? Stačí zodpovědět jednoduchou otázku. Odpověď na ni následně zašlete do 15. 4. 2013 na e-mail [email protected]. Do předmětu e-mailu uveďte heslo ‚MDŽ‘ a do textu své jméno a adresu. Vyhrává 250. a 500. správná odpověď.

Soutěž ukončena, vyhrávají:

Bohuslava Valová, Horní Bečva
Karel Bělák, Valašské Klobouky

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými podmínkami a také s podmínkami užívání internetových stránek.

Soutěžte o dva balíčky plné designu od Snel Furniture!