Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Soutěžte o tři stylové šály

I když se letošní česká zima rozhodla to zřejmě zabalit, ještě stále si můžete užívat teploučkých pletených kousků a nejrůznějšího vrstvení. Proto jsme pro vás připravili soutěž s e-shopem ZOOT.cz o tři krásné šály Selected v hodnotě 799 Kč. Barva na fotografii je ilustrační.

Redakce Marianne | 17. 02. 2014


Módní značka Selected byla založena roku 1997 v Dánsku. Původně se specializovala na pánskou módu, později rozšířila sortiment i o dámské zboží. Vše ve špičkové krejčovské kvalitě. Dnes má ve světě zastoupení již v 25 zemích.

ZOOT.cz je internetový obchod s módou a home designem. Nabízí více než 250 značek z celého světa. Zakládá si na férové a přátelské komunikaci se zákazníky. Veškeré zboží má ZOOT.cz skladem, takže dodání je zpravidla do druhého pracovního dne. Při nákupu nad 1000 Kč máte navíc dopravu po celé České republice zdarma.

E-shop ZOOT.cz staví po celé ČR výdejny radosti, do kterých si můžete objednat tolik kousků, kolik se vám jich na stránkách líbí. Na výdejním místě si ve zkušební kabince vše pohodlně vyzkoušíte, prohlédnete a nakonec zaplatíte jen to, co doopravdy chcete. Aktuálně najdete ZOOT výdejny radosti v Praze, Brně, Plzni nebo Českých Budějovicích.

Soutěž ukončena

Výherci:

Jiří Poslušný, Fryšták
Milena Kvítková, Hradec Králové
Eva Kovaříková, Velké Pavlovice

Odesláním formuláře souhlasíte se všeobecnými podmínkami a také s podmínkami užívání internetových stránek.