Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Soutěžte s námi o stylové nohy!

Hitem letošní zimy jsou kožešiny. A samozřejmě že ty umělé. Mnohé z vás mají ve svém šatníku minimálně vestu. Ale napadlo vás do kožešiny zahalit své boty? A navíc jakékoli si budete přát? Módní vychytávku v podobě kožešinového lemu na kozačky značky Moore and Moore do Čech dováží ZOOT.cz a tři z vás mají dnes možnost právě takový lem v hodnotě 749 korun vyhrát.

Redakce Marianne | 13. 01. 2014


Moore and Moore je elegantní dámská móda z Anglie, která vznikla v roce 1982. Jedná se vyloženě o rodinný podnik, který sídlí na anglickém venkově v Devonu. Své návrhy zpracovává podle osvědčených tradic a dbá na každý detail. Zkrátka móda dělaná poctivě a srdcem.

Ve své nabídce má věci z kožešin, která vás na první pohled nadchnou svou originalitou, mírou zpracování a kvalitou materiálu, který je mnohdy k nerozeznání od pravého. Vedle klasického sortimentu, jako jsou vesty, má v nabídce štóly, kabelky, límce i čelenky a do Čech jej exkluzivně dováží ZOOT.cz.

foto_do_clanku

ZOOT.cz je on-line obchod s módou a home dekorem, který má veškeré své zboží skladem. Dodání vámi objednaných kousků trvá jen pár hodin od posledního kliknutí. Věděli jste, že si svou objednávku v klidu můžete vyzkoušet v zootích Výdejnách radosti nejen v Praze, ale i v Brně, Plzni a nově i v Českých Budějovicích a zaplatit až to, co se vám opravdu líbí nebo vám sluší? Nemusíte se bát vyzkoušet si oblečení, protože každá Výdejna má zkušební kabinky, kde budete mít dostatečné soukromí na rozhodování.

Soutěž ukončena

Výherci:

Milena Kvítková, Hradec Králové
Petra Žáčková, Praha
Anna Wurzová, Veselí nad Lužnicí

Odesláním formuláře souhlasíte se všeobecnými podmínkami a také s podmínkami užívání internetových stránek.