Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Vanilka – Váš společník pro zpříjemnění podzimních měsíců...

Komerční článek - Podzim je pro mnohé z nás časem nevlídných plískanic, brzkého stmívání a chmur z očekávání dlouhé studené zimy a předvánočních stresů.

Redakce Marianne | 21. 10. 2012

Prezentace značky Manufaktura.
Marianne.cz není jejím autorem a nemá vliv na její obsah.

Manufaktura proto připravila novou limitovanou edici kosmetiky a doplňků, díky které je možné si dopřát jedinečné domácí lázně s vůní a chutí vanilky, a alespoň na chvíli se tak v tomto ponurém období příjemně zrelaxovat.

Přírodní vanilkový výtažek obsažený v kosmetice, bohatý na antioxidanty, zjemňuje, vyživuje, hydratuje a ochraňuje pokožku. Hřejivé a jemně sladké aroma vanilky zklidňuje smysly, mírní stres, nervozitu a napětí, působí antidepresivně, odhání úzkosti a noční můry a napomáhá dobrému spánku. Přivonění si k vanilce navíc vyvolává v mnohých z nás nostalgii...

Všechny výrobky obsahují přírodní výtažek z vanilky a jsou doprovázeny podmanivou vůní této květiny, řadící se mezi orchideje. Základem všech produktů jsou maximálně přírodní suroviny, značný podíl ruční práce a samozřejmostí je netestování na zvířatech. Vanilková kolekce je výjimečná i originálním, jemně historizujícím designem.

Limitovaná edice Vanilka nabízí sprchový & koupelový gel, pečující tělové mléko, regenerační krém na ruce, jemné rostlinné mýdlo, relaxační koupelovou sůl, kořeněný černý čaj, aromatickou kávu, lahodný likér a vonnou svíčku. Více informací o produktech naleznete na www.manufaktura.cz.

Vanilková relaxační kúra na dobrou noc...

Vyhraďte si pro sebe pár chvil a dopřejte si relaxační vanilkovou kúru na dobrou noc. Alespoň na chvíli se tak vzdálíte od chmur, stresu a shonu, tak typických pro podzimně-zimní období. Stačí jen vyhradit si pro sebe pár chvil, dopřát si koupel, hýčkat pokožku, popíjet lahodný čaj či likér a relaxovat za svitu a vůně vanilkové svíčky...

Jak na to:

  1. Vyhraďte si alespoň hodinku času jen a jen pro sebe. Vytvořte si v koupelně příjemnou atmosféru – zapalte si přírodní vanilkovou svíčku, pověste na dveře cedulku ‚Nerušit', připravte si měkoučké ručníky...
  2. Dopřejte si vonnou lázeň se solí či koupelovým gelem se zjemňujícím výtažkem z vanilky pro vláčnou pokožku a dokonalou relaxaci. Hřejivé a jemně sladké aroma vanilky zklidní vaše smysly, zmírní nervozitu a napětí a napomůže dobrému spánku.
  3. Po koupeli se zabalte do teploučkého županu a dopřejte si chvíli odpočinku u šálku lahodného vanilkového čaje. Relaxaci si můžete zpříjemnit úžasnou masáží hlavy pomocí masážního drbátka, ta napomáhá k úlevě od napětí a stresu a vzbuzuje dobrou náladu.
  4. Hýčkejte svou pokožku – v náročném zimním období vyžaduje mimořádnou péči. Zvláčněte ji pomocí tělového mléka s mandlovým olejem, ruce zregenerujte výživným krémem s bambuckým máslem. Díky vanilkové vůni zůstane na dlouhou dobu pokožka krásně provoněná.
  5. Celou proceduru završte relaxační masáží plosek nohou za pomoci tělového mléka či krému, skvěle tak podpoříte celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Masáž můžete zpestřit malou skleničkou vanilkového likéru.
  6. Nyní je čas zalézt pod peřinu a užít si dlouhou noc a sladké sny...

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte 10x kosmetický balíček Vanilka v hodnotě 700 Kč!

Soutěžní otázka:

Kolik produktů nabízí nová limitovaná edice Vanilka Manufaktura?

a) 2 produkty
b) 5 produktů
c) 9 produktů

Odpověď na otázku naleznete na webových stránkách www.manufaktura.cz.

Odpovědi posílejte na adresu [email protected], jako předmět uveďte "vanilka".
Vyhrává každá dvacátá správná odpověď do vyčerpání zásob.
O výhře Vás budeme informovat emailem.

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.burdamedia.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Burda Media 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 1, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

Vanilka – Váš společník pro zpříjemnění podzimních měsíců...