Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Vítězkou Velké proměny s Marianne je Štěpánka Richter

Do finálového kola Velké proměny jste vybrali deset finalistek a na redakci Marianne zůstal poslední krok – vybrat z nich vítězku.

Redakce Marianne | 13. 11. 2015

Na rovinu musíme říct, že to nebyl vůbec lehký úkol. A skutečně to nejsou jen klasické úvodní fráze. Spousta z vás nás zaujala – ať už svým příběhem, motivací, nebo třeba fotografií. I proto jsme se nakonec po dlouhé debatě rozhodli pro Mariku Zigmundovou, která skončila ve čtenářském hlasování jako první.  

Jenže všechno nakonec dopadlo jinak. Marika byla z vítězství nadšená. Do soutěže ji bez jejího vědomí přihlásila kamarádka a o to víc ji vítězství mile potěšilo. Jenže poté zjistila, že na druhém místě za ní skončila Štěpánka Richter, která je vážně nemocná, nedávno zhubla 24 kg a chtěla si díky soutěži obměnit šatník… A tak se Marika rozhodla jí svou odměnu a vítězství přenechat. 

Za redakci Marianne bychom chtěly všem účastnicím i hlasujícím velmi poděkovat. Speciální poděkování pak patří i Marice Zigmundové – rozhodnutí vzdát se vítězství rozhodně není běžné. 

Nezapomněly jsme ani na ostatní finalistky. Všechny od nás obdrží luxusní parfém, poukázku na šperky Trollbeads a balíček dekorativní kosmetiky ArtDeco.

a3f47d76450f9b7fa8a218e0bdf5d8a9ff3372b1

Vítězka Velké proměny - Štěpánka Richter