Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Vyhrajte krásnou kuchařku Jezte česky

Dvě kulinární redaktorky se dohodly, že spolu dají dohromady zajímavou knihu receptů. Nazvaly ji Jezte česky, ale své si tam najdou i zastánci zdravého životního stylu. Tento týden soutěžíme o 3 výtisky této nové kuchařky!

Redakce Marianne | 10. 05. 2013

Autorkami kuchařské knihy Jezte česky – rok v naší kuchyni jsou Jana Vašáková a Zdena Skokanová N. První jmenovanou dámu si možná pamatujete z našeho prosincového fóra s odborníkem, ve kterém zodpovídala vaše otázky ohledně zdravého životního stylu. Nyní však tyto ženy vydaly kuchařku plnou báječných receptů. Na stránkách Marianne.cz si představíme například borůvkové košíčky nebo bramboráky z červené řepy.

Chcete mít kuchařku doma? Žádný problém! Stačí se zapojit do naší soutěže, a jeden ze tří výtisků může být váš! Až do 17. května soutěžíme o 3 kuchařky Jezte česky – rok v naší kuchyni. Co musíte pro výhru udělat? Zodpovězte jednoduchou otázku. Odpověď na ni následně zašlete do 17. 5. 2013 na e-mail [email protected]. Do předmětu e-mailu uveďte heslo ‚Jezte česky‘ a do textu své jméno a adresu. Vyhrává 200., 400. a 600. správná odpověď.

Soutěž ukončena, vyhrávají:

Barbora Klejchová, Hodonín

Vlasta Charvátová, Hradec Králové

Simona Ehrlichová, Sokolov


Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými podmínkami a také s podmínkami užívání internetových stránek.