Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Vyhrajte masáž SABAI

Komerční článek - Centra thajských masáží Sabai patřila k prvním zařízením svého druhu u nás, své zákazníky tudíž dobře znají a dokáží služby ušít na míru jejich potřebám.

Redakce Marianne | 14. 04. 2013

 SABAI-logo

Jedná se o komerční článek a vlastní propagaci centra SABAI.

Oblíbené olejové masáže, tradiční thajské, reflexologické či bylinné nově od dubna doplňuje dámami očekávaná masáž ANTICELLULITE BLACK PEPPER RITUAL. Masáž zaměřená na problematické ženské partie. Tradiční bylinné balíčky jsou obohaceny o byliny s astringentními a detoxikačními vlastnostmi – zázvor, tamarind, mentol, kurkuma, sůl, černý pepř, muškátový oříšek, hřebíček. Balíčky nahřívané nad parou a přikládané na kůži otevírají pory a byliny tak lépe pronikají do spodních vrstev kůže. Spolu s masáží speciálním pomerančovým olejem s výtažky skořice napomáhají odbourání podkožního tuku, zbaví tělo toxických látek, odvodní, prokrví a celkově zlepší stav pokožky.

SABAI-chodba

Celý duben navíc probíhá jarní akce, kdy si můžete v setu k této masáži dokoupit masáže COFFEE SLIM nebo COCONUT DREAM pouze za cenu základní aroma masáže.

Sestavte si Váš vlastní SLIM and BEAUTY PROGRAM a užijte si jaro v SABAI.

Více na www.sabai.cz

3 z Vás mohou vyhrát masáž ANTICELLULITE BLACK PEPPER RITUAL – 90 minut v hodnotě 1790,-

Soutěž ukončena

Výherci:

Jarmila Hrodková, Králův Dvůr
Daniela Fiřtová, Dobříš
Šárka Bendová, Brno

O výhře Vás budeme informovat emailem. Vyhrává každá dvacátá správná odpověď do vyčerpání zásob.

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.burdamedia.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Burda Media 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 1, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

SABAI-recepce