Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Vyhrajte nákupy ve Vídni s Nissanem

Komerční článek - Zavřete oči a představte si, jak bezstarostně jedete metropolitním městem v elegantním autě plném nákupních tašek. Bydlíte v luxusním hotelu a vše platíme my! Že je to jen sen? Zúčastněte se naší soutěže a sen se stane skutečností!

Redakce Marianne | 25. 09. 2013

Propagace značky Nissan.
Marianne.cz není jejím autorem a nemá vliv na její obsah.

 

Co můžete vyhrát?

  • Nissan Micra na víkend s plnou nádrží

  • 3 noci pro 2 osoby v 5* hotelu v centru Vídně

  • 1 000 EUR na útratu

Soutež ukončena

Výherci:

Lenka Vaníková, Plzeň
Martina Kopřivová, Praha 9
Šárka Drobná, Skřivany

nissan-soutez-end

Pošlete odpověď na tuto otázku "Po čem ženy touží?" na adresu [email protected] a můžete to být právě vy, kdo pojede s Nissanem Micra nakupovat do Vídně.

Soutěž probíhá současně ve třech titulech - Elle, Marianne a Instyle. Redakce vybere na základě nejoriginálnější odpovědi jednoho výherce z každého titulu. Všichni tři výherci budou kontaktování emailem a zveřejněni na webových stránkách 25. 10. 2013

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na burdamedia.cz/podminky. Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Burda Media 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 1, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.“


Micra je jedním z nejvýznamnějších modelů v celé historii značky Nissan a jedním z pilířů, na nichž stojí její současný úspěch.

Micra proto působí velmi evropsky, a navíc odpovídá náročným požadavkům zákazníků ze starého kontinentu, kteří očekávají vysoký výkon, výborné jízdní vlastnosti, kvalitu a technické inovace.

Nový je design karoserie, nové jsou materiály… a podstatných změn doznal také interiér vybavený nejnovějšími technologiemi.

Do škály nabízených barev přibyly další dvě: perleťová metalíza v zajímavém tyrkysovém odstínu Pacific Blue a zelená metalíza Platinum Sage. Na výběr je tedy již celkem deset barevných provedení.

Pro některé z verzí bude mít řidič a posádka k dispozici také komunikační centrum s novým rádiem a nejmodernější navigační systém s 5,8" dotykovou obrazovkou. Na větší barevné dotykové obrazovce se řidič snáze zorientuje v mapě a jízdních pokynech a kromě toho na ní může zobrazit titulní fotografii oblíbeného alba ze své hudební knihovny. Micra je nyní dostupná ve dvou nových výrazných barvách a s novými 16" a 15" hliníkovými koly.

Novou Micru je ale radost řídit i parkovat, protože má malý poloměr otáčení. Navíc je jedním z technicky nejvyspělejších malých automobilů na trhu. 

Pod kapotou se skrývá výkonný přeplňovaný benzinový motor s přímým vstřikováním (DIG-S) a výkonem 98 k a spotřebou jen 4,1 l na 100 km, inovativní, snadno použitelnou a velmi užitečnou funkcí je měření parkovacího místa, ta řidiči pomůže bezpečně zajet i na krátké parkovací místo, nebo inteligentní klíč, díky němuž lze vůz na dálku nejen odemknout, ale poté ho i nastartovat.

Nová Micra bude nabízena ve třech stupních výbavy. Základní verzí je Visia. Standardní výbava nabízí dálkové centrální zamykání, elektrické ovládání předních oken, 14" kola a kompletní sadu bezpečnostních prvků – airbag řidiče a spolujezdce, boční a střešní airbagy, ABS a elektronický stabilizační systém (ESP).

K výbavám Acenta a Tekna je pak možné zakoupit množství doplňků, pomocí nichž si mohou majitelé vůz esteticky dotvořit podle osobního vkusu. Pokud jde o exteriér, mohou si vybrat barvu středů kol, krytů zrcátek a klik dveří. V interiéru si zákazník může zvolit provedení hlavice řadicí páky nebo výdechů ventilace, kryt řadicí páky a velurové koberečky.

„Nová Micra nabízí všechny výhody, které již známe ze současné verze K13, tedy vysoký výkon, vynikající jízdní vlastnosti a pokročilé technologie. Přináší je však v ještě vyšší kvalitě a ve spojení s novým, dynamickým designem. Nová kapitola v historii vozů Micra právě začala,“ konstatuje Helen Perry, manažerka zodpovědná za prodej modelu Micra v Evropě.

Související články

Rodina a děti
Jak udržet ve vztahu jiskru a posílit intimitu a romantiku? Stačí se řídit několika snadnými tipy

Jak udržet ve vztahu jiskru a posílit intimitu a romantiku? Stačí se řídit několika snadnými tipy

Zahrada
Domácí postřik proti mšicím: Zabojujte s nimi levně a bez silné chemie

Domácí postřik proti mšicím: Zabojujte s nimi levně a bez silné chemie

Dům
Prozkoumejte s námi venkovské sídlo ze 14. století v Jižních Čechách: Skrytý klenot  s historickým šarmem a moderním komfortem

Prozkoumejte s námi venkovské sídlo ze 14. století v Jižních Čechách: Skrytý klenot  s historickým šarmem a moderním komfortem

Krása
Nejsladší letní parfémy roku 2024 podle Marianne: Zamilujte si vůně svěžích květin a čerstvého ovoce

Nejsladší letní parfémy roku 2024 podle Marianne: Zamilujte si vůně svěžích květin a čerstvého ovoce