Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Vyhrajte sadu na opalování Daylong!


Sluníčko už konečně vystrčilo svoje drápky. Vybavte se s námi špičkovou solární kosmetikou značky Daylong!

Redakce Marianne | 17. 06. 2013

Tato značka se právem těší velké důvěře nejen u spotřebitelů, ale také u lékařů a lékárníků. Obsahuje totiž fotostabilní UV filtry, jež poskytují vysoce účinnou UVA a UVB ochranu. Zároveň jsou všechny tyto produkty extrémně odolné vůči sladké i slané vodě a potu. Výsledkem je tak dlouhotrvající ochrana před sluncem.

Vzhledem k pečlivě testovaným složkám také výrobky Daylong vynikají velmi dobrou snášenlivostí. Jsou tedy vhodné i pro citlivou a intolerantní pokožku. Navíc se snadno se roztírají a rychle vstřebávají. Opalování tak nikdy nebylo zábavnější!

Chcete tuto kvalitní solární ochranu vyhrát? Není nic snazšího! Až do 27. června soutěžíme o pět balíčků v hodnotě téměř 500 korun, které obsahují locio Daylong ultra SPF 25 (50 ml) a chladicí přípravek po opalování Daylong After Sun Locio (200 ml).

Co musíte pro výhru udělat? Zodpovězte jednoduchou otázku a odpověď na ni následně zašlete do 27. 6. 2013 na e-mail [email protected]! Do předmětu e-mailu uveďte heslo ‚Daylong 2013‘ a do textu své jméno a adresu. Vyhrává 200., 400., 600., 800. a 1000. správná odpověď.

Soutěž ukončena, vyhrávají:

Alena Kyptová, Jíloviště

Libor Cagášek, Velké Losiny

Ria Korcová, Praha 7

Leoš Vyskočil, Plzeň

Dagmar Homolková, Lovosice

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými podmínkami a také s podmínkami užívání internetových stránek.

Vyhrajte sadu na opalování Daylong!