Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Svatba

Jak vybrat ten správný svatební parfém?

Většina nevěst plánuje svůj svatební den do posledního puntíku a nezapomene ani na vůni, do které se v tento výjimečný den zahalí. Chcete poradit, jak vybrat tu pravou?

Markéta Vörös | 18. 05. 2018

Nejideálnějším výběrem jsou květinové a lehké vůně, které evokují lásku a romantické emoce. Samotné květinové a citrusové noty jako růže, fialky, karafiát, pomeranče pomáhají zklidňovat mysl a snižovat stres. A to se určitě bude hodit!

csfasff

Samozřejmě můžete zvolit vůni, kterou používáte denně, ale doporučujeme sáhnout po novém kousku. Jedná se o výjimečnou událost a v budoucnu, kdykoliv si přičichnete k vůni, kterou jste si na svatební den vybrala, zavalí vás záplava vzpomínek. Jestliže se rozhodnete pro novou vůni, dejte si načas se samotným výběrem. Měla by vystihovat vaši osobnost, ale zároveň korespondovat s ročním obdobím a svatební náladou.

V letním období byste měla vybírat ovocné, květinové vůně, které si budou notovat s atmosférou celého dne. Pokud plánujete svatební hostinu v zimě, zkuste hřejivější vůně s ingrediencemi jako je ambra či čokoláda, které jsou svůdné a sexy.

dfasjklas

Dokonalou volbou je vůně La vie est belle L’Éclat Eau de Toilette od Lancôme, která ve vás doslova vyvolá pocity štěstí, které budete zažívat během svatebního dne. Návykové noty citrusů v kombinaci s ambrou a vanilkou dostanou vašeho budoucího muže do kolen. A do jakého ročního období se hodí? Do každého! Svěží citrusy budou ideální pro letní období a teplé noty ambry a pižma, na zimní svatební hostinu. 

fdsfsdfsf

Čtěte také: Tipy na svatební líčení od nejlepší z nejlepších