Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Svatba

SVATBA MARIANNE: Zákulisí svatby snů

Vítěze Svatby Marianne už znáte. Je jím sympatický pár z Ústí nad Labem, který nyní čekají příjemné povinnosti. Buďte u toho!

Veronika Hong | 20. 04. 2018

Klára Klasová a Jiří Pitel si získali naše srdce svým příběhem a vyhráli svatbu snů. Nyní je čeká svatební plánování a zkoušky, na které vás Marianne vezme sebou. 

Nevěsta se svou sestrou, která svatbu odsvědčí, navštívily svatební agenturu White Agency. Ta snoubencům zařídí jejich velký den od A do Z. Spolumajitelka agentury Eva Keilwerth připravila návrh luxusní svatby ve francouzském stylu a domluvila se s nevěstou na nejdůležitějších detailech. Ženich tentokrát chyběl, protože se probíraly i svatební šaty a o jejich podobě by neměl žádný nastávající manžel vidět.

Svatba Marianne
Zleva: brand managerka Marianne Nikol Jonáš, šéfredaktorka Marianne Monika Mudranincová, spolumajitelka White agency Eva Keilwerth, nevěsta Klára Klasová, sestra nevěsty - svědkyně

A právě výběr svatebních šatů je první příjemná povinnost, která naši nevěstu čeká. Proběhne ve svatebním salonu Nuance a my vám z ní přineseme reportáž. Budete moci hlasovat, které svatební šaty se vám líbí nejvíc a dozvíte se také pár tipů, jak vybrat ty pravé. 

Konečné rozhodnutí nevěsty však neodhalíme. Na to si budete muset počkat až do svatby, která se bude konat 18. července 2018 na zámku Bon Repos

Sledujte Svatbu Marianne, protože náš pár čeká ještě výběr prstenů, obleku, květin, zkouška make-upu i účesu a také taneční hodiny. 

Kromě reportáží vám během příprav přineseme články s praktickými tipy pro nevěsty.

To vše na www.svatbamarianne.cz a na sociálních sítích Marianne. 

ČTĚTE TAKÉ: 12 úchvatných svatebních šatů od Vivienne Westwood