Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

11 nejžádanějších single mužů planety

Jsou přitažliví, mají charisma, velký majetek a nejsou ženatí. Kteří to jsou a se kterými byste šla na večírek, večeři nebo jela na romantický víkend do Paříže?

Redakce Marianne | 2. 01. 2014

Princ Karel Filip Švédský (1979)

42prince-carl-philip_gl_4feb13_getty_b_592x888_1

Je druhý potomek a jediný syn švédského krále Karla XVI. Gustafa a královny Silvie. Pokud byste chtěla získat jeho srdce, musíte být „outdoorsy“, tedy mít ráda všechy venkovní sportovní aktivity. Princ Karel je totiž vášnivý sportovec – miluje především lyžování, plavání a v současnosti se také účastní automobilových závodů Porsche Carrera Cup Scandinavia. Zajímá ho grafický design a malování. Randil s mnoha ženami, například se švédskou modelkou Sofií Hellqvist, ale momentálně je opět volný. A jak by asi mohla vypadat první schůzka? Zřejmě by vás pozval na charitativní večeři se spoustou šampaňského.

Jared Leto (1971)

26jleto_gl_4feb13_rex_b_592x888_1

Tenhle americký herec a zpěvák, frontman skupiny 30 Seconds to Mars, má všechno: krásně tvarovanou čelist, úspěšnou filmovou kariéru a kapelu. Pozoruhodný herec, kterému nestačí ‚jen‘ hrát, ale umí i zpívat – a na to ženy letí. Proč tedy litovat, že je stále single? Naopak, je tu šance, že si vybere zrovna vás. Ovšem znamená to, že si koupíte vstupenku na jeho koncert a stoupnete si přímo pod pódium do fanynkovského kotle. Možná si vás pak všimne…

Tom Cruise (1962)

49tcruise_gl_4feb13_rex_b_592x888_1

Má za sebou bohatou historii, co se týče žen. Ať už to byla Nicole Kidman, nebo Katie Holmes, ženy po něm vždycky šílely. Jediné, s čím se asi málokterá dokázala vyrovnat, je jeho příslušnost k scientologické církvi. Pokud byste právě tohle strávila, pak máte šanci. I když mu je už přes padesát, vypadá pořád přitažlivě. Navíc je vychován ve staré škole a je prý nenapravitelný romantik. První schůzka by tedy zřejmě probíhala v jeho soukromém letadle u večeře při svíčkách.

Benicio del Toro (1967)

50bdeltoro_gl_4feb13_rex_b_592x888_1

Proč by stál za to? Patří pravděpodobně k nejtajemnějším nezadaným mužům, ale právě to ho činí ještě zajímavějším. S ním byste byla zcela určitě v dobré společnosti, ovšem když se vám ho podaří ‚polapit‘ (zeptejte se se Scarlett Johansson, Kimberly Stewart či Alicie Silverstone). Nemá rád otázky týkající se rodiny a dětí. Svůj hollywoodský byt popisuje jako jeskyni, do které nepatří manželka ani děti. Ovšem rande s ním by mělo skutečně romantický nádech – Benicio rád recituje španělskou poezii a popíjí červené víno. To není tak špatná představa, že?

Johnny Depp (1963)

48jdepp_gl_4feb13_rex_b_592x888_1

Má kouzlo osobnosti, charisma a je prostě nádherný. Kromě toho drží pomyslné žezlo nejlépe placených herců na světě, za natáčení Pirátů z Karibiku inkasoval 75 milionů dolarů. Na svém těle má spoustu tetování, mimo jiné jména svých dětí, vrabce, malou trojku či tři malá srdíčka. Máte-li slabost pro muže s uhrančivým pohledem, určitou dávkou rebelství a tetováním, pak se snažte. Od té doby, co se rozešel se svou partnerkou a matkou svých dětí Vanessou Paradise, žije sám. A jak by taková schůzka mohla vypadat? Johnny je fanda do kvalitních vín, takže pokud by si vás všiml, pozval by vás určitě na degustaci do svého zámku.

Zac Efron (1987)

20zefron_gl_4feb13_pa_b_592x888_1

Hraje, zpívá a tancuje a proslavila ho role ve filmu High School Musical. Při natáčení se dal dohromady s Vanessou Hudgens, a dokonce plánovali svatbu. K té ale nedošlo. Kdo ví, možná i proto, že Zac se zase před nedávnem léčil ze závislosti na kokainu. Bohužel, i jeho zřejmě sláva tak trochu semlela. Pokud se cítíte na to, dělat někomu zdravotní sestřičku, která o něj bude pečovat, Zac je ten pravý. Peníze problém nebudou, má jich dost. A čím ho zaujmete? Perfektními znalostmi baseballu, Zac Efron je totiž jeho obrovským fanouškem.

Colin Farrell (1976)

10cfarrell_gl_4feb13_rex_b_592x888_1

Pokud byste měla zájem o Colina, pak počítejte s tím, že to bude jedna velká zábavní jízda. Colin je roztomilý, sexy a ten jeho hlas – ten vás přesvědčí naprosto o všem. Jste-li upjatá nebo moc slušná, pak se raději poohlédněte někde jinde. S Colinem klid mít nebudete. První schůzka totiž bude nepřetržitý osmihodinový flám.

Bradley Cooper (1975)

06bcooper_gl_4feb13_pa_b_592x888_1

Hollywoodský krasavec se do vážného vztahu nehrne. Ovšem jeho náručí (a postelí) prošly desítky žen, od slavných po obyčejné. A každá druhá by ho chtěla. Miluje dobrodružství a ideální rande je podle něj takové, kdy bude se svou přítelkyní slaňovat v jeskyni nebo si skočí bungee jumping. Máte-li ráda adrenalin, máte šanci. Bradley žije okamžikem, s tím se musí jeho přítelkyně smířit.

Daniel Radcliffe (1989)

daniel_radcliffe

Pro britské slečny (a nejen pro ně) je Daniel Radcliffe, představitel Harryho Pottera, jedním z nejhezčích nezadaných mužů Velké Británie (a možná i celé planety). Vydělává miliony liber ročně, je okouzlující, milý a nemá rád nic moc ‚funny‘. Pokud je vám přes třicet, máte šanci. Daniel, byť mu je teprve čtyřiadvacet, dává přednost starším ženám. Nezkusíte to? Do Londýna to není tak daleko…

Princ Harry (1984)

1361037483_prince-harry-g

I když randí s Cressidou Bonas už rok a půl, stále ji nepožádal o ruku. Je tedy i nadále nejžádanějším single mužem světa. Jak by ne – pochází z královské rodiny, má smysl pro humor, není suchar jako jeho otec Charles, je sportovec a rád si vyhodí z kopýtka. S ním se občas skandálům nevyhnete. Na druhou stranu, žít v královské rodině svázané konvencemi není žádný med, takže se mu nějaký ten škraloup dá odpustit. První rande s Harrym by asi probíhalo v soukromé části královského paláce, odkud by vás odvezl na divoký večírek do Mahiki, nočního klubu v Londýně, kde byste popíjeli až do rána.

George Clooney (1961)

clooney

Neustále žádaný krasavec se zase zalekl vážného vztahu a je opět single. Prý je překvapen, na druhou stranu sám připouští, že manželství pro něj nikdy nebylo. George říká, že i když se ho neustále všichni ptají, proč nemá děti, on žádnou potřebu být otcem necítí. Pokud se spokojíte s tím, že budete jeho přítelkyně, a ne manželka, a nebudete mít děti, pak vyrazte do Hollywoodu a pokuste se ho ulovit. Je k mání.


Související články

Rodina a děti
Maminko, já ti pomůžu: 9 praktických tipů, jak zapojit děti do domácích prací

Maminko, já ti pomůžu: 9 praktických tipů, jak zapojit děti do domácích prací

Zábava
Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Životní styl
Profesionálně vařit jsem začal z hecu, říká semifinalista MasterChefa a módní návrhář Pavel Berky

Profesionálně vařit jsem začal z hecu, říká semifinalista MasterChefa a módní návrhář Pavel Berky

Dům
Mlýn ze 17. století na Vysočině majitelé proměnili v oázu klidu

Mlýn ze 17. století na Vysočině majitelé proměnili v oázu klidu