Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Chcete změnit svůj život? Získat sebevědomí a objevit svou krásu? Přihlaste se na workshop se značkou Dove!

Dove hledá ženy, které chtějí změnit svůj život a které chtějí znovu získat radost ze života. Přihlásit se do jedinečného workshopu můžete i vy!

Dvanáct žen z Česka a Slovenska se bude moct zúčastnit víkendového workshopu v luxusním wellness rezortu Svatá Kateřina v termínu od 2. do 4. září. Cílem workshopu je znovuobjevení sebevědomí, ženskosti i novéá životní energie. Gró workshopuZáklad víkendového workshopu budou tvořit semináře a konzultace s odbornicemi na osobní rozvoj Mgr. Jitkou Nesnídalovou a PhDr. Tatianou Lesayovou. Kromě odbornic na duši budou na Dove Academy Workshopu i vizážistky, kadeřníci a módní stylisté, kteří vám pomohou objevit váš osobní styl a naučí vás jak se nejlépe líčit, česat i oblékat..
Akce se zúčastní také ambasadorky projektu Michaela Maurerová a Henrieta Mičkovicová, které se s vámi podělí o své životní zkušenosti. A aby byl wellness víkend dokonalý, bude prostor i o péči o tělo a krásu.

Chcete se zúčastnit?
Pošlete nám svůj životní příběh. Napište, co je příčinou vaší nedostatečné sebedůvěry a uveďte, co pro vás znamená krása a jak ovlivňuje vaše sebevědomí a váš život.
Vše vyplňte do 12. srpna do formuláře na www.jsmekrasne.cz/workshop a přiložte aktuální fotografii.

Informace:
www.jsmekrasne.cz/workshop 

Chcete změnit svůj život? Získat sebevědomí a objevit svou krásu? Přihlaste se na workshop se značkou Dove!