Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Designová lahev z Urbanluxu na Avon Pochodu

V rámci letošního Avon Pochodu budou k dostání designové kousky z Urbanluxu. Vedle dámského i pánského trička, které slouží jako vstupenka na akci, najdete v Růžovém obchodě oblíbeného e-shopu filtrační lahev bobble Avon. Koupí lahve přispějete k boji proti rakovině prsu.

Redakce Marianne | 25. 05. 2013

Blýsknout se v růžové a s filtrační lahví v ruce budete moci 8. června, kdy na Staroměstském náměstí startuje tradiční pochod do Žlutých lázní v Podolí. Avon pochod je letos už po třinácté aktivním bojovníkem na pomoc rodinám těch, jež postihne závažné onemocnění rakoviny prsu. „Dávat naději nemocným i jejich rodinám je to, oč se snažíme od počátku vzniku tohoto projektu,“ říká Alena Pytlíčková z Avon Cosmetics. „Sponzorujeme řadu organizací zabývajících se prevencí a léčbou rakoviny prsu, která je nejčastějším nádorovým onemocněním, postihujícím zhruba každou osmou ženu. Ale v případě rakoviny prsu platí, že včasná diagnostika dává pacientce velkou naději na vyléčení. Apelujeme na ženy, aby nepodceňovaly prevenci. Jen tak budeme mít naději na vítězství v boji s touto zákeřnou nemocí.“

Screen_shot_2013-05-23_at_15.21.00

Letošní ambasadorky a nová hymna

Akci podpoří řada zajímavých osobností – Simona Stašová, Monika Absolonová, Gábina Partyšová, Ivana Gottová, Mahulena Bočanová, Taťána Kovaříková a nově také Kateřina Brožová, Olga Šípková, Tonya Graves, Halina Pawlowská a Iva Pazderková. Právě ony si v poledne obléknou růžové tričko a postaví se do čela průvodu. Na startu se o dobrou náladu postarají Gipsy.cz. V cíli se můžete těšit na vystoupení Moniky Absolonové a Davida Deyla, kteří během tradičního vypouštění balonků zazpívají společně s dětským sborem novou hymnu Avon Pochodu – Budu tu stát. Hudební vystoupení pak doplní Tonya Graves a MIG 21.

Pochodu se může zúčastnit každý, kdo si koupí růžové tričko z dílny Taťány Kovaříkové za cenu 399 Kč. Tričko si lze koupit u Avon ladies, vybraných partnerů a na www.zdravaprsa.cz.

Bobble se stal hrdým partnerem Avon Pochodu!

Od konce dubna do 30. června bude v prodeji limitovaná edice lahví bobble s logem Avon konta se speciální visačkou. Z každé prodané Avon lahve bude 10 Kč připsáno na účet Avon konto proti rakovině prsu.

Filtrační lahev bobble funguje na principu ‚filtruje, když piješ‘. Během pití uhlíkový filtr zachycuje chlor a další organické kontaminanty obsažené ve vodě z kohoutku. Po uplynutí životnosti se filtr vymění za nový v barvě, na kterou zrovna máte náladu. Lahev je recyklovaná, kompletně recyklovatelná a neobsahuje BPA. Její tělo je měkké, pružné, zajišťující snadné stisknutí a užívání. Design navrhl Karim Rashid, současná ikona světového designu a držitel více než 300 ocenění za jeho tvorbu.

Screen_shot_2013-05-23_at_15.22.06


HOME ART (prodejny Praha, Hradec Králové a Zlín), HOLMES PLACE (Premium Kluby Karlín, OC Nový Smíchov), NEOLUXOR (prodejny Václavské náměstí, Palladium, OC Nový Smíchov)

Související články

Móda
Věra Zajfertová, majitelka obchodu s luxusní vintage módou: Proč se vyplatí investovat do kvalitního kousku z minulosti?

Věra Zajfertová, majitelka obchodu s luxusní vintage módou: Proč se vyplatí investovat do kvalitního kousku z minulosti?

Zábava
Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Tradice
KVÍZ: Víte, co jsou škráně a další moravské výrazy? Vyzkoušejte své znalosti

KVÍZ: Víte, co jsou škráně a další moravské výrazy? Vyzkoušejte své znalosti

Byt
Mladá rodina se s interiérem starého bytu popasovala na jedničku

Mladá rodina se s interiérem starého bytu popasovala na jedničku