Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Nové štěně nebo kotě v rodině je jako miminko, tedy skoro…

Komerční článek - Nový chlupatý mazlíček dokáže převrátit Vaši domácnost vzhůru nohama, a to někdy téměř doslova. Je skoro jako miminko, „vtrhne“ do Vašeho života a alespoň zpočátku si nárokuje většinu Vaší energie, času a lásky.

Redakce Marianne | 8. 12. 2013

Propagace značky Hill’s.
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Pokud máte kotě nebo štěně poprvé, krůček po krůčku se učíte o nového člena Vaší rodiny dobře starat. Úplně jednoduché to není, každé zvířátko je přeci jen jiné a obecný manuál neexistuje. Ovšem určité zákonitosti ano a my Vás s nimi velmi rádi seznámíme. Staňte se členy Hill’s klubu štěňat a koťat, zapojte vlastní intuici a pak už se jen s Vašimi mazlíčky těšte na život plný radosti, porozumění a dobrodružství.

Co vlastně nabízí Hill’s klub štěňat a koťat? Především Vás poutavou a výstižnou formou zasvětí do života malých štěňat a koťat v jejich prvním roce. Věděli jste, že se koťata rodí nejen slepá, ale taky hluchá a při porodu neváží víc než zhruba 100 gramů? Tedy méně než osminka másla? A počítáte s tím, že už zhruba čtyřtýdenní štěně je dobré začít cvičit? A že po čtvrtém, respektive pátém týdnu života se tyto malé chundelaté kuličky odstavují od mateřského mléka, a proto je čas začít jim podávat jiné krmivo?

c

Kvalitní a vyvážená potrava je určitě základní a nezbytná složka k tomu, aby byl Váš mazlíček spokojený a dobře prospíval. Společnost Hill’s Pet Nutrition, která je světově uznávaným výrobcem superprémiového krmiva pro kočky a psy, doporučuje pro Vaše malé čtyřnohé kamarády produkty značky Hill’sTM Science PlanTM. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších a snadno stravitelných ingrediencí, bez přidaných chemických konzervačních látek, příchutí nebo umělých barviv!

Pro štěňata nabízí společnost Hill’sTM Science PlanTM Puppy Healthy DevelopmentTM, které díky přidaným antioxidantům podpoří obranyschopnost Vašeho mazlíčka. Rybí tuk obsahující omega-3 mastné kyseliny zase pozitivně ovlivňuje pohyblivost zvířete a optimální rozvoj mozku pro jeho snadnější výcvik. Pro koťata patří do stejné řady krmivo Hill’sTM Science PlanTM Kitten Healthy DevelopmentTM, které, stejně jako krmivo pro pejsky, podporuje svým složením vývoj a růst zvířete, posiluje jeho imunitní systém a napomáhá správnému trávení. Obě krmiva jsou velmi chutná a Vaši mazlíčci si je určitě oblíbí.

Checkers_Kt_lin

Dalším důležitým krokem vedle výběru krmiva je také volba dobrého veterináře, který bude o zdraví Vašeho miláčka dobře pečovat. Hill’s klub štěňat a koťat Vám poradí, v jakém věku zvířete zvěrolékaře navštívit, nebo připomene, kdy štěně či kotě nechat očkovat. S klubem se také například dozvíte, kdy mláďatům rostou mléčné zuby a kdy lze očekávat výměnu chrupu. V jakém věku pejsek přijímá vůdce smečky a také kdy je nutné připravit se na „pubertu“ Vašeho mazlíčka.

Hill’s klub Vám nejen skvěle poradí, bude Vaším průvodcem v prvním roce života Vašeho miláčka, ale taky Vás bude bavit! Vyzkoušejte sami https://www.facebook.com/HillsPetCZ/app_426535340777202

Související články

Zdraví
Jediný pomocník, se kterým posílíte celé tělo: Snadné cviky s kettlebellem zvládne každý

Jediný pomocník, se kterým posílíte celé tělo: Snadné cviky s kettlebellem zvládne každý

Zahrada
Vaječné skořápky nevyhazujte! Mají všestranné využití při péči o rostliny

Vaječné skořápky nevyhazujte! Mají všestranné využití při péči o rostliny

Lidé a místa
Chata Brücknerův dům v Prášilech prošla neuvěřitelnou rekonstrukcí a dnes dům postavený již v roce 1750 hledá nového majitele

Chata Brücknerův dům v Prášilech prošla neuvěřitelnou rekonstrukcí a dnes dům postavený již v roce 1750 hledá nového majitele

Byt
 Tajemství dokonalé rekonstrukce historického bytu v Bubenči: Interiér je nejen krásný ale také maximálně funkční

Tajemství dokonalé rekonstrukce historického bytu v Bubenči: Interiér je nejen krásný ale také maximálně funkční