Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Tipy na dárky

Nahlédněte do knihovny výběrových parfémů NOVELLISTA

Info ikona
Výběrové parfémy NOVELLISTA

Světoví návrháři, stylisté i slavné osobnosti se shodují v jednom. Parfémy jsou ultimátním vyjádřením naší osobnosti. Zvýrazňují náš pohled na svět a podtrhávají naši jedinečnost. Proč se tedy spokojit s něčím obyčejným?

Promotion | 16. 05. 2024

To nejlepší z parfémové metropole

Parfuméři NOVELLISTA vytvářejí svá intrikovaná díla ve francouzském Grasse, známém také jako hlavní město parfémů.

Pod jejich rukama zde vzniká vzácná aromatická knihovna, která v nadčasových flakóncích shromažďuje příběhy o bezpodmínečné lásce, smělých ambicích i vrtkavosti osudu.

Umění zaujmout

Do svých mistrovských kousků koncentrují desítky let zkušeností a řemeslné nadání. Namísto štětce nebo inkoustového pera ale používají ty nejčistší silice, kvalitní esenciální oleje a další vzácné ingredience.

Tím však podobnost s předními umělci nekončí. Každá vůně NOVELLISTA je totiž volně inspirována jedním z klasických děl světové literatury.

Info ikona
Výběrové parfémy

Příběh o letním poblouznění

Parfém Summer Flare vypráví příběh mladičké Daisy Millerové, hrdinky slavné novely Henryho Jamese.

Jeho tlumená exploze svěžesti umně zachycuje ambivalenci, která se s opojným mládím pojí – vášeň i nevinnost, letmý úsměv i hlubokou intimitu, touhu zapadat, ale nezapadnout.

Díky jemným tónům grepu, máty a růžového pepře je svébytně rafinovaný a zaujme tak všechny, kteří mají pro Daisyinu nepoddajnost pochopení.

Info ikona
Výběrové parfémy

Jako procházka po pobřeží

Osud mladé kejklířky Mignon ze stejnojmenné Goetheho básně stál modelem pro osobitou letní vůni Citrus Affair.

Nadaná kočovnice symbolizuje nevyzpytatelnost života a roli, kterou v něm hraje náhoda. Nostalgické přemítání nad krásami rodné Itálie je patrné z každé kapky této sluncem protkané vůně. Podlehnout jí je přitom nebezpečně snadné.

Teď jste na řadě vy

Inspirujte se slavnými příběhy světové literatury a najděte vůni, která nejlépe vystihne právě vás. Neotřelé parfémy NOVELLISTA můžete vyzkoušet v sítí prodejen NOTINO.