Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

4 nejoblíbenější komerční důkazy, že Vánoce jsou skutečně tady

Každý rok se nám zdá, že Vánoce přicházejí čím dál dřív – to když už od konce září v obchodech zakopáváme o čokoládové figurky čertů, andělů a Santa Clausů. Pak příjdou světýlka, vánoční výzdoba a všemožné triky všech obchodníků, jak nás zlákat ke koupi vánočních dárků. Ne všechny komerční podoby Vánoc jsou ale tak otravné, některé nás dokonce baví už víc než deset let!

Ivona Šouralová | 6. 12. 2016
1. Červený kamion (2003)
Je to jasné už třináct let: Jakmile v televizi zahlédnete tuto osvícenou kolonu červených kamionů, znamená to jediné: Vánoce jsou tady!
 
{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=lCTIKMp0M4s{/YouTube}
 
2. „A bude mít ty velký zahnutý zuby nahoru?“ (2004)
Anebo když zahlédnete tuhle reklamu. Malá holčička, která si považuje divočáka za zlaté prasátko nás baví už dvanáct let!
 
{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=f5hEBU725ec{/YouTube}
 
3. Christmas Is All Around (2003)
Jestli dokáže nějaká vánoční píseň vykouzlit úsměv na rtech, pak je to vánoční cover verze písně Love Is All Around v podání Billa Nighyho alias Billyho Macka. Aneb Láska nebeská jako symbol Vánoc už třináct let. 
 
{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=5Fmf3D9oNn4{/YouTube}
 
4. Vánoční svetry (2001)
Jsou tak nevkusné, až nás baví! A to především díky charisma Collina Firtha, respektive rezervovaného právníka Marka Darcyho, kterého matka v Deníku Bridget Jonesové donutila obléct na povánoční návštěvu svetr se sobem. Od té doby ho chceme také.
 
{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=zRnuZlyWXI8{/YouTube}