Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

Brad Pitt bude brzy opět k mání. Rozvod s Angelinou je na spadnutí!

Všechno jednou končí. Něco má happy end, něco ne. Stejně jako manželství Angeliny Jolie a Brada Pitta. Vypadali jako dokonalý pár, který spolu bude žít šťastně až do smrti. Zdání však klame a celebrity mají také své vztahové problémy. Na druhou stranu když něco končí, něco nového zas začíná. Která Brada asi uloví?

Brad a Angelina se rozešli již v roce 2016. Byli spolu 11 let. Jedním z důvodů rozchodu byl hercův silný vztah k alkoholu, který se po odloučení od rodiny ještě prohloubil. Angelina totiž dostala děti do péče. Tím herec rozjel dlouhodobý boj s alkoholismem. Minulý rok se ale nechal slyšet, že je na dobré cestě a svou závislost má pod kontrolou.

Jeden čas to dokonce vypadalo, že manželé svou žádost o rozvod stáhli a vrací se k sobě. To však byly jen nepotvrzené spekulace. Nyní se schyluje k tomu, že jejich manželství bude v nejbližších týdnech navždy minulostí. Údajně se totiž konečně dohodli na podmínkách rozvodu a čeká se pouze na "papírování" právníků.

Brangelina family

Žádost o rozvod podala Angelina už v roce 2016. Manželé spolu mají 6 dětí, a tak nebylo jednoduché se dohodnout na rozvodových podmínkách, se kterými by obě strany souhlasily. Včas si ale uvědomili, že nemá cenu se s dětmi tahat po soudech a našli společnou řeč. Brad se snaží mít svůj alkoholismus pod kontrolou a chce být dětem zase skvělým tátou bez ohledu na to, jestli jsou s Angelinou manželé, nebo ne.

My jim každopádně přejeme hodně štěstí do nového začátku a jsme zvědaví kdo skončí v Bradově náruči tentokrát.