Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Březnová Marianne je právě v prodeji

Info ikona
Březnová Marianne

Nenechte si ujít rozkvetlou módu, inspirativní rozhovory, největší kosmetické hříchy a překvapení v podobě šamponu nebo expresního kondicionéru od značky Gliss!

Karolína Peřinová | 17. 02. 2022

V éterické jarní fashion story se vám představí violoncellistka a modelka Terezie Kovalová, se kterou jsme si v rozhovoru povídali o její nové životní etapě. Herečka Petra Špalková vám prozradí, proč se rozhodla dát si pauzu a architekt Adam Gebrian, jaké je to procestovat svět s rodinou.

V pandemii žijeme už více než dva roky. Pro malé děti je to většina jejich života. Jak je to ovlivnilo? Také se zaměřujeme na štěstí. Podle průzkumů jsme 18. nejšťastnějším národem na světě. Odkud se náš pocit štěstí bere? Možná vám ho navodí i fakt, že kalhoty do zvonu zažívají návrat! Poradíme, jak je nosit, aby nutně nepřipomínaly přelom milénia. A milénium rozhodně nepřipomíná ani aktuální trend huňatého obočí. Jak ho docílit?

Na závěr vás v nové Marianne vezeme na samotu u lesa, do krásné kamenné chalupy po povedené rekonstrukci a podělíme se o několik chutných receptů z nové kuchařky Pavla Berkyho.

Přejeme vám krásný březen!

Březnová Marianne