Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

Chcete zažít snídani u Tiffanyho? Teď máte možnost!

Sníte o tom, že si oblečete "malé černé", perly a velké brýle, učešete si drdol a vydáte se posnídat k Tiffanymu jako Audrey Hepburn v roli Holly Golightly? Teď už nemusíte jenom snít. Pokud se vydáte do New Yorku, máte jedinečnou možnost si snídani u Tiffanyho skutečně dát, a to nejen za výlohou, ale přímo v obchodě. Poradíme vám, jak na to.

Eliška Vrbová | 26. 11. 2017

Jak jistě všichni víme, Tiffany & Co. je obchod s luxusními šperky, takže není úplně běžné si tam zajít na snídani. Jediný způsob, jak si pochutnat na croissantu a kávě, je během prohlížení výlohy, stejně jako to dělala Audrey Hepburn právě ve Snídani u Tiffanyho. Ale to se teď změnilo!

Tiffany & Co. totiž ze začátku listopadu otevřel kavárnu - kde jinde, než přímo na 5. avenue, nejrušnější obchodní třídě v New Yorku. Takže teď už si tedy skutečně můžete u Tiffanyho dát snídani, a to ve čtvrtém patře jejich největšího obchodu.

Kavárna dostala jméno The Blue Box Café - když si vybavíte, jak vypadají krabičky, do nichž Tiffany šperky balí, hned vám jméno bude dávat větší smysl - a je zkrátka (instagramovým) snem. Všechno je zde sladěné do ikonického světle modrého odstínu se stříbrnými detaily a kromě toho je zde také mramorová stěna.

 

A jídlo? Asi čekáte, že u Tiffanyho nebude ani croissant s kávou nic levného, takže vám prozradíme, že za tuhle snídani dáte 29 dolarů. Můžete si ale vybrat i jinou variantu, a to třeba avokádový toast (samozřejmě) nebo bagely s uzeným lososem. Pokud budete mít chuť na něco většího, tak třeba dorty začínají na 36 dolarech, potom zde nabízí i Fifth Avenue Salad.

Ať už si ale dáte cokoliv, můžeme zaručit, že to bude nezapomenutelný zážitek. Protože kolik lidí na světě může říct, že si skutečně dali snídani u Tiffanyho?