Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Chlapec a pes se narodili ve stejný den, teď jsou nerozluční

Pes je často považován za nejlepšího přítele člověka, ale platí tohle pořekadlo už od miminka? Podívejte se na fotografie, které zachycují štěně francouzského buldočka a kojence, kteří se narodili ve stejný den.

Redakce Marianne | 11. 08. 2015

Litevská fotografka a čerstvá maminka Ivette Ivens se procházela po ulicích Chicaga a vzpomněla si, že by se měla stavit do zverimexu a koupit krmivo pro akvarijní rybičky. Když si všimla štěněte francouzského buldočka, které se narodilo ve stejný den jako její syn Dilan, vnímala to jako znamení. „Viděla jsem Farleyho datum narození a věděla jsem, že ho tam nemůžu nechat,“ řekla deníku Daily Mail. 

Farley je v rodině už pět měsíců a od svého prvního dne chodí všude za malým Dilanem. „Jsem si jistá, že si Dilan myslí, že jsou oba stejného druhu. Pohybují se zhruba ve stejné výšce, všechno žvýkají a hodně slintají,“ dodává Ivette se smíchem. Jelikož se živí jako fotografka, neváhala a společné momenty této nerozlučné dvojice zdokumentovala. Ve Spojených státech se fotky okamžitě staly populárními.

Možná si vzpomenete, že o Ivette Ivens jsme nedávno psali a zmiňovali její sérii fotografií s názvem Kojila jsem své dítě. Od té doby vydala fotoknihu Kojící bohyně a dále se specializuje na rodinné fotografie, což snímky svého syna a psa jenom potvrdila. 

Chlapec a pes se narodili ve stejný den, teď jsou nerozluční