Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Fórum s designérkou: Jak nejlépe zařídit interiér?

Nevíte si rady s tím, jaké se k sobě hodí barvy nebo kde sehnat kvalitní nábytek? Zeptejte se interiérové návrhářky Jitky Kobzové!

Redakce Marianne | 1. 01. 2013

Ruku na srdce – kdo z nás nikdy nepotřeboval pomoc s rekonstrukcí nebo obnovou vlastního bytu? Během ledna vám proto nabízíme jedinečnou možnost tyto záležitosti probrat v našem fóru se skutečným profesionálem ve svém oboru. Je jím Jitka Kobzová ze společnosti Home Staging. Naše odbornice má za sebou dvacetiletou praxi navrhování v Londýně, Dubaji či Kuvajtu a od roku 2009 působí v České republice.

Od ledna můžete s naší návrhářkou prodiskutovat vše, co se týká bytového dekoru a zařizování interiéru. Ať již vás čeká rozsáhlá rekonstrukce, nebo jen doladění několika málo detailů, cennou radu v našem fóru najdete všichni bez rozdílu.

A nejen to! Máte naopak v designu jasno a propadli jste mu natolik, že se mu chcete věnovat na profesionální úrovni? Pak chyťte příležitost za pačesy a zeptejte se naší odbornice na praktické tipy do začátku své nové kariéry. Jitka Kobzová je totiž zároveň zakladatelkou první Akademie Home Stagingu a interiérového designu v České republice. Ve své akademii vzdělává právě budoucí návrháře.

Naučí vás, jak kombinovat barvy a vzory, jak zacházet s jednotlivými materiály, jak vybrat to správné osvětlení a jak efektivně rozmístit nábytek v prostoru. V neposlední řadě vás tato zkušená interiérová návrhářka připraví i na to, jak jednat s klienty a přesvědčit je o svých kvalitách.

Fórum ukončeno 31. ledna 2013.