Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na červenec: Lvi dostanou to, po čem touží, Panny pomohou druhým

Co pro vás hvězdy nachystaly na první měsíc prázdnin?

Karolína Peřinová | 30. 06. 2022

Rak

22. 6. – 22. 7.

Jste pod vlivem Merkuru, který ve vašem znamení pobývá mezi 5. a 19. červencem. S jeho pomocí dokážete ve všem vyhmátnout podstatu a jednat tak, abyste tím prospěla sobě i svému okolí. Po 19. červenci se věnujte partnerovi. Za žádnou cenu nesmí mít pocit,
že ho zanedbáváte.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Merkur, který se 19. července dostává do vašeho znamení a k němuž se 22. července přidává i Slunce, vám přinese spoustu šancí k otevřenému projevu. Pokud něco chcete, nahlas řekněte, že o to stojíte. Zcela jistě to dostanete.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Bez problémů dokážete vyjít vstříc lidem, kteří vás potřebují a jasně vám řeknou, že se bez vás a bez vaší aktivní pomoci neobejdou. Když vám slíbí, že vám to příště vynahradí, myslí to vážně a vy na to můžete spoléhat. 

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Když se v práci dozvíte, že je něco čistá formalita a že si s tím nemáte dělat zbytečně hlavu, měla byste zavětřit. Pokud vás intuice varuje, začněte pátrat po detailech a po tom, co se vlastně děje.     

Štír

24. 10. – 22. 11.

Mars, který se od 5. července nachází ve vašem partnerském sektoru, vás vyloženě zkouší. Pod jeho vlivem máte sklon hádat se s miláčkem i ve chvíli, kdy byste měla ve vlastním zájmu vsadit na rozumnou domluvu.    

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Ve vztahu vyžadujte otevřenost a jednoznačnost. Klidně řekněte, že na to, abyste luštila, co chce partner nebo kdokoli jiný vlastně říci, a přemýšlela, co si doopravdy myslí, nemáte čas ani kapacitu.

Mohlo by se vám líbit

Jak na harmonický vztah? Poznejte svůj jazyk lásky a naučte se trpělivosti

Pohodový a láskyplný vztah rozhodně nevznikne sám od sebe. Prvních pár měsíců v páru sice panuje větší míra přízně, vzrušení i porozumění, nicméně tohle všechno se postupem času může začít vytrácet. Jak mít i po letech harmonický vztah?
marianne.cz

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Zásadní vliv na vás bude mít úplněk, který se ve vašem znamení odehrává 13. července. Můžete ho využít nejen k zásadní přestavbě svého partnerského života, ale zejména pro start nového životního stylu. Bude úspěšný!

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

13. července, kdy se Saturn ve vašem znamení dostane do souladného vztahu s Venuší, se můžete těšit na pozitivní partnerské změny. Není vyloučeno, že si před vámi partner klekne a vytáhne krabičku s prstenem. 

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Slunce, které do 22. července prochází vaším sektorem lásky a romantiky, můžete využít k zásadním změnám svého partnerského života. Vyloučena není ani vášnivá láska se zrozencem z hodně exotické ciziny.

Beran

21. 3. – 20. 4.

Je potřeba, abyste se na začátku měsíce překonala a navzdory únavě zvládla všechno, co je rozpracované. Když se pak Mars 6. července přesune do Býka, začnete počítat peníze, které vám vaše aktivity přinesly. 

Býk

21. 4. – 21. 5.

Mars, který se 6. července přesouvá do vašeho znamení, je v souladu s Merkurem, který pobývá v Raku. S jejich pomocí ke všemu přistupujete promyšleně a tak, abyste na tom získala vy i vaše rodina. 

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Do 5. července, kdy vaším znamením prochází Merkur spolu s Venuší, se samoty nebojte. Lidí, kteří se s vámi budou chtít seznámit, je spousta. S novou životní láskou nepočítáte, ale to neznamená, že nepřijde! 

Mohlo by se vám líbit

Jak přežít dovolenou s partnerem a nerozvést se

Možná jste slyšeli, že se některé páry hned po dovolené rozešly. A dost možná jste pěkně vyostřenou hádku kdesi v hotelu sami zažili. Věděli jste, že je dovolená podobně stresující jako pokuta za rychlou jízdu nebo dieta? Jak to udělat, aby to tak nebylo?
marianne.cz

Související články

Zábava
Kvíz: Znáte základní anglické fráze? Otestujte své znalosti před letní dovolenou v zahraničí

Kvíz: Znáte základní anglické fráze? Otestujte své znalosti před letní dovolenou v zahraničí

Zábava
Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Zábava
Kvíz: Konec školního roku se blíží. Přiřaďte data k důležitým českým událostem a otestujte své znalosti dějepisu

Kvíz: Konec školního roku se blíží. Přiřaďte data k důležitým českým událostem a otestujte své znalosti dějepisu

Zábava
Kvíz: Poznejte oblíbená evropská města podle obrázku a získejte plný počet bodů

Kvíz: Poznejte oblíbená evropská města podle obrázku a získejte plný počet bodů